Kovo 3-ioji yra Pi diena ir Einšteino gimtadienis! Tinklalapiai, tinklaraščiai, socialinės žiniasklaidos kanalai apskritai pamišę dėl šios dienos ir negali nustoti kurti labai kūrybiško turinio.

Taigi, norėdami paminėti šią dieną, mes, Mind the Graph, nusprendėme sudaryti, mūsų manymu, šauniausio šios dienos turinio rinkinį.

Pradėkime!

Karščiausi nauji π skaičiai, kuriuos galima švęsti Pi dienos proga

"Scientific American" yra apie tai, kaip iš tikrųjų ko nors išmokti per Pi dieną. O jei galėtumėte švęsti Pi dieną bet kurią kovo mėnesio dieną? Na, matyt, galite, bet tai nebus Pi diena ir Einšteino gimtadienis.

Su Pi diena ir Einšteino gimtadieniu, bičiuliai!

"Vėl Pi diena! Kadaise jaučiausi gilus atotrūkis su šia švente, bet per tuos metus, kai pradėjau rašyti apie matematiką, pradėjau ją vertinti kaip galimybę išmokti ar parašyti apie matematiką, kurios kitaip nebūčiau turėjęs. Esu įsitikinęs, kad galima suvalgyti pyragą arba dalyvauti skaitmenų deklamavimo konkurse, bet manau, kad geresnis būdas švęsti apskritimo konstantą yra išmokti ką nors naujo." Evelyn Lamb

 

Dalykai, padedantys švęsti Pi dieną

"Popular Science" sukūrė naują hashtagą Pi dienai ir Alberto Einšteino gimtadieniui paminėti: #PeinsteinDay. Tada sudarė sąrašą gana šaunių dalykų, kurie padės jums švęsti!

Su Pi diena ir Einšteino gimtadieniu, bičiuliai!

"Šiandien, draugai, yra Pi diena. Tai taip pat Alberto Einšteino gimtadienis. Tai puiki diena būti nerdu." Billy Cadden

 

2017 m. Pi diena: 5 greiti faktai, kuriuos reikia žinoti

Jei jaučiatės šiek tiek pasimetę ir nesuprantate, kaip Pi diena ir Einšteino gimtadienis susiję, sunkioji svetainė gali jums padėti.

Su Pi diena ir Einšteino gimtadieniu, bičiuliai!

"Šiandien yra Pi diena! Ne, tai ne diena, kai švenčiami pyragai. Jūs jau praleidote Nacionalinę pyragų dieną sausio 23-iąją. 2017 m. kovo 14 d. yra šventė, skirta matematinei konstantai Pi, žymimai graikiška raide π. Pirmieji trys skaitmenys yra 3,14, kaip ir šiandienos data." Daniel S. Levine

 

Su Pi diena ir Einšteino gimtadieniu, nepamirškite grafų!

Su Pi diena ir Einšteino gimtadieniu, bičiuliai!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai