Šiame mokomajame vaizdo įraše rodoma, kaip sukurti infografiką Mind the Graph. Infografikų šablonai mūsų naudotojams, kad jiems nereikėtų pradėti nuo tuščios drobės. Tai geriausias būdas sutaupyti laiko ir sukurti kažką patrauklaus akiai.

Toliau pateiktame mokomajame vaizdo įraše sužinokite, kaip sukurti infografiką Mind the Graph. Šios savaitės tema - "žemėlapis".

Mokomasis vaizdo įrašas apie tai, kaip sukurti patrauklią infografiką su mokslinėmis iliustracijomis Mind the Graph, mokslininkams ir akademikams skirta infografikų kūrimo programa. Mes paverčiame mokslininkus dizaineriais, kad padidintume jų poveikis!

Naudotis infografikų kūrėju labai paprasta, kaip matote mūsų mokomajame vaizdo įraše.

Pasirinkite geriausias savo srities iliustracijas, pakeiskite spalvas ir foną ir sukurkite unikalią ir gražią infografiką. Mokomajame vaizdo įraše pateikiama vaizdinių patarimų, kurie padės naudoti spalvas, iliustracijas ir diagramas, kad duomenis paverstumėte vaizdiniais, kurie aiškiai papasakotų istoriją.

Jei esate abonentas, tiesiog eikite į mūsų galeriją ir pasirinkite jums tinkamiausią šabloną, spustelėkite jį ir pradėkite kurti infografiką. Taip pat galite pasirinkti šabloną savo darbo srityje. Taip galėsite išbandyti įvairius stilius ir pasirinkti mėgstamiausią. Jei nesate prenumeratorius, galite naudoti šablonus kaip įkvėpimą savo kūrybai arba investuoti kelis dolerius kad galėtumėte naudotis visomis grafiko funkcijomis.

Mind the Graph yra internetinė platforma, skirta mokslinėms infografikoms, pristatymams ir grafinėms santraukoms kurti. Sužinokite, kaip naudoti įvairias iliustracijas savo grafinėje santraukoje.

Norėdami pamatyti daugiau gražių šablonų: https://mindthegraph.com/templates/

Norėdami pradėti nemokamai naudotis Mind the Graph: https://mindthegraph.com/

Sužinokite, kaip sukurti infografiką: https://goo.gl/MYBmRd.

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai