Toto video vám ukáže, ako vytvoriť infografiku na Mind the Graph. Šablóny infografiky našim používateľom, aby nemuseli začínať od prázdneho plátna. Je najlepším spôsobom, ako ušetriť čas a vytvoriť niečo pútavé.

V nasledujúcom videu sa dozviete, ako vytvoriť infografiku v aplikácii Mind the Graph. Témou týždňa je "mapa".

Výukové video o tom, ako vytvoriť atraktívnu infografiku s vedeckými ilustráciami na Mind the Graph, tvorca infografiky pre vedcov a akademikov. Z vedcov robíme dizajnérov, aby sme zvýšili ich dopad!

Používanie infografiky je veľmi jednoduché, ako môžete vidieť v našom inštruktážnom videu.

Vyberte si najlepšie ilustrácie z vašej oblasti, zmeňte farby a pozadie a vytvorte jedinečnú a krásnu infografiku. Výukové video obsahuje vizuálne tipy, ktoré vám pomôžu použiť farby, ilustrácie a grafy, aby ste svoje údaje premenili na vizuály, ktoré rozprávajú jasný príbeh.

Ak ste predplatiteľom prejdite do našej galérie a vyberte si najlepšiu šablónu, kliknite na ňu a začnite vytvárať infografiku. Šablónu si môžete vybrať aj vo vnútri pracovného priestoru. Takto môžete vyskúšať rôzne štýly a vybrať si svoj obľúbený. Ak nie ste predplatiteľom, môžete šablóny použiť ako inšpiráciu pre svoju tvorbu alebo investovať niekoľko dolárov aby ste mali prístup ku všetkým funkciám grafu.

Mind the Graph je online platforma na vytváranie vedeckých infografik, prezentácií a grafických abstraktov. Naučte sa, ako používať rôzne ilustrácie vo svojich grafických abstraktoch.

Ak chcete vidieť ďalšie krásne šablóny: https://mindthegraph.com/templates/

Ak chcete začať používať Mind the Graph zadarmo: https://mindthegraph.com/

Ak sa chcete naučiť, ako vytvoriť infografiku: https://goo.gl/MYBmRd.

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny