Toto výukové video vám ukáže, jak vytvořit infografiku na Mind the Graph. Šablony infografiky našim uživatelům, aby nemuseli začínat od prázdného plátna. Je to nejlepší způsob, jak ušetřit čas a vytvořit něco poutavého.

V následujícím výukovém videu se dozvíte, jak vytvořit infografiku v aplikaci Mind the Graph. Tématem týdne je "mapa".

Výukové video o tom, jak vytvořit atraktivní infografiku s vědeckými ilustracemi. Mind the Graph, tvůrce infografik pro vědce a akademické pracovníky. Z vědců děláme designéry, abychom zvýšili jejich dopad!

Použití nástroje pro tvorbu infografiky je velmi jednoduché, jak se můžete přesvědčit v našem výukovém videu.

Vyberte si nejlepší ilustrace ze svého oboru, změňte barvy a pozadí a vytvořte jedinečnou a krásnou infografiku. Výukové video obsahuje vizuální tipy, které vám pomohou použít barvy, ilustrace a grafy a proměnit vaše data ve vizuály, které vyprávějí jasný příběh.

Pokud jste předplatitelem, stačí přejít do naší galerie a vyberte si nejlepší šablonu, klikněte na ni a začněte vytvářet infografiku. Šablonu můžete vybrat také uvnitř pracovního prostoru. Takto si můžete vyzkoušet různé styly a vybrat si svůj oblíbený. Pokud nejste předplatitelem, můžete šablony použít jako inspiraci pro svou tvorbu nebo investovat několik dolarů. abyste měli přístup ke všem funkcím grafu.

Mind the Graph je online platforma pro vytváření vědeckých infografik, prezentací a grafických abstraktů. Naučte se, jak používat různé ilustrace ve svých grafických abstraktech.

Chcete-li vidět další krásné šablony: https://mindthegraph.com/templates/

Chcete-li začít používat Mind the Graph zdarma: https://mindthegraph.com/

Chcete-li se naučit vytvářet infografiku: https://goo.gl/MYBmRd.

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony