Ten film instruktażowy pokazuje, jak utworzyć infografikę w Mind the Graph. Szablony infografik dla naszych użytkowników, dzięki czemu nie muszą zaczynać od pustego płótna. To najlepszy sposób na zaoszczędzenie czasu i stworzenie czegoś przyciągającego wzrok.

Z poniższego filmu instruktażowego dowiesz się, jak stworzyć infografikę w Mind the Graph. Tematem tygodnia jest "mapa".

Film instruktażowy na temat tworzenia atrakcyjnych infografik z ilustracjami naukowymi na stronie Mind the Graphto narzędzie do tworzenia infografik dla naukowców i nauczycieli akademickich. Zamieniamy naukowców w projektantów, aby zwiększyć ich wpływ!

Korzystanie z kreatora infografik jest bardzo proste, co można zobaczyć w naszym filmie instruktażowym.

Wybierz najlepsze ilustracje ze swojej dziedziny, zmień kolory i tło i stwórz wyjątkową i piękną infografikę. Film instruktażowy zawiera wskazówki wizualne, które pomogą Ci użyć kolorów, ilustracji i wykresów, aby przekształcić dane w wizualizacje, które opowiadają jasną historię.

Jeśli jesteś subskrybentem Przejdź do naszej galerii i wybierz najlepszy dla siebie szablon, kliknij go i rozpocznij tworzenie infografiki. Możesz także wybrać szablon w obszarze roboczym. W ten sposób możesz wypróbować różne style i wybrać swój ulubiony. Jeśli nie jesteś subskrybentem, możesz użyć szablonów jako inspiracji do tworzenia lub zainwestować kilka dolarów aby mieć dostęp do wszystkich funkcji wykresu.

Mind the Graph to platforma internetowa do tworzenia infografik naukowych, prezentacji i streszczeń graficznych. Dowiedz się, jak korzystać z różnych ilustracji w swoim streszczeniu graficznym.

Aby zobaczyć więcej pięknych szablonów: https://mindthegraph.com/templates/

Aby rozpocząć korzystanie z Mind the Graph za darmo: https://mindthegraph.com/

Aby dowiedzieć się, jak tworzyć infografiki: https://goo.gl/MYBmRd.

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony