Bu eğitim videosu size Mind the Graph'de nasıl infografik oluşturacağınızı gösteriyor. Kullanıcılarımız için infografik şablonları sayesinde boş bir tuvalden başlamalarına gerek kalmıyor. Zamandan tasarruf etmenin ve göz alıcı bir şey yaratmanın en iyi yoludur.

Aşağıdaki eğitim videosunda Mind the Graph'de nasıl infografik oluşturacağınızı öğrenin. Haftanın konusu "harita".

Bilimsel illüstrasyonlarla nasıl çekici bir infografik oluşturulacağına ilişkin eğitim videosu Mind the Graphbilim insanları ve akademisyenler için infografik oluşturucu. Bilim insanlarını tasarımcılara dönüştürerek etki!

Eğitim videomuzda da görebileceğiniz gibi infografik oluşturucuyu kullanmak çok basit.

Alanınızdan en iyi illüstrasyonları seçin, renkleri ve arka planı değiştirin ve benzersiz ve güzel bir infografik oluşturun. Eğitim videosunda, verilerinizi net bir hikaye anlatan görsellere dönüştürmek için renkleri, illüstrasyonları ve grafikleri kullanmanıza yardımcı olacak görsel ipuçları bulunmaktadır.

Eğer sadece bir aboneyseniz galerimize git ve sizin için en iyi şablonu seçin, üzerine tıklayın ve infografiğinizi oluşturmaya başlayın. Ayrıca çalışma alanınızın içinden de bir şablon seçebilirsiniz. Bu şekilde farklı stilleri deneyebilir ve favorinizi seçebilirsiniz. Abone değilseniz, şablonları yaratıcılığınız için ilham kaynağı olarak kullanabilir veya birkaç dolar yatırım yapabilirsiniz tüm zihin grafiği özelliklerine erişmek için.

Mind the Graph, bilimsel infografikler, sunumlar ve grafik özetler oluşturmak için çevrimiçi bir platformdur. Grafiksel özetinizde farklı illüstrasyonları nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Daha güzel şablonlar görmek için: https://mindthegraph.com/templates/

Mind the Graph'yi ücretsiz kullanmaya başlamak için: https://mindthegraph.com/

Nasıl infografik yapılacağını öğrenmek için: https://goo.gl/MYBmRd.

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar