Фахівець з візуалізації даних, Альберто Каїр - одне з найвідоміших імен, коли мова йде про інфографіку.

Альберто народився в Іспанії, де керував створенням відділу інтерактивної інфографіки в газеті El Mundo і виграв зі своєю командою кілька нагород. Пізніше Альберто працював в одній з найбільших медіа-груп в БразиліяРедакторка "Глобо", виконавча директорка журналу "Епока".

інфографіка

Навчальна програма Альберто також включає дві книги, перший масовий відкритий онлайн-курс з журналістики та викладання в Університеті Північної Кароліни - Чапел-Хілл. Вражає, правда?

На даний момент він є лицарським головою в Візуальний Журналістика у Школі журналістики Комунікаціята директор Програми візуалізації - обидва в Університеті Маямі. І все це під час викладання курсів з інфографіки та візуалізації даних по всьому світу.

інфографіка

Альберто має чітке уявлення про те, як має працювати візуалізація даних.

Як він сам каже: інфографіка - це як окуляри. Якщо зняти окуляри, все розмивається, і ви не можете розрізнити, що перед вами. Розмитий безлад - це дані. Коли ви одягаєте окуляри, все набуває сенсу. Окуляри підлаштовуються під вас і фільтрують розмитий безлад на те, що ви можете зрозуміти. Окуляри - це інфографіка.

інфографіка

Зробити інфографіка стає простіше, ніж будь-коли. Однак, щоб робити це правильно, потрібно мати теорію. Інфографіка є мультидисциплінарною. Це означає, що вам потрібні базові знання з різних галузей, щоб зробити одну гарна інфографіка.

Ось рецепт: журналістика, картографія, статистикамистецтво, анімація та програмування.

Ідея полягає в тому, щоб зосередитися на одній сфері і мати основи всіх інших. Таким чином, ви зможете ставити питання до даних і доказів, не вдаючись до методу "вона/він сказав".
Роблячи це, ви розвинете мислення, що базується на фактах. А це те, про що йдеться в інфографіці.інфографікаАльберто Каїр надихався великими іменами в інфографіці, такими як Найджел Холмс, і величезними посиланнями на візуалізацію даних, такими як The New York Times.
Можливо, вам теж варто цілитися вище.

Звучить складно? Нічого страшного. Зробіть перший крок!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони