Студенти, які шукають вищий навчальний заклад, напевно, використовували б одне й те саме слово, щоб описати свій досвід: приголомшливою.. Існує нескінченна кількість факторів, які потрібно враховувати при виборі школи: рейтинги, результати випускників, демографічні дані студентів, викладачі, доступні програми та курси, працевлаштування випускників, студентське життя та багато іншого. Від такої кількості статистичних даних голова може піти обертом, не кажучи вже про майбутніх студентів, які і так переживають через вступні іспити та зарахування до омріяного навчального закладу. Процес порівняння шкіл та вибору найкращої має бути найлегшою частиною!

Тому ми використовуємо інфографіку.

Галузевий звіт за 2019 рік, опублікований міжнародною пошуковою системою вищої освіти educations.com виявив, що інфографіка відіграє величезну роль у прийнятті студентом рішення про вибір коледжу чи університету. Згідно зі звітом, студенти 105% частіше цитують інфографіку як фактор впливу при виборі одного університету над іншим. Обираючи між двома чи більше програмами, студенти на 75% більше схильні оцінювати інфографіку як дуже важливу. Це доводить, що візуальна інформація, така як інфографіка, набуває все більшого впливу.Подання інформації за допомогою зображень та цікавої графіки ефективніше привертає увагу читачів ніж просто текст. Студенти, які швидко переглядають веб-сайт університету в пошуках короткої статистики та фактів про навчальний заклад або програму, з більшою ймовірністю витратять час на читання інфографіки, ніж на окремий текст або статистику. Окрім наукових доказів споживання інформації, чому студенти все частіше звертаються до інфографіки при прийнятті важливих рішень у своїй академічній кар'єрі?

  • Легко порівнювати статистику

Вибір коледжу чи університету - це щось більше, ніж відчуття, які студент отримує від прогулянки кампусом. Існує багато статистичних змінних для порівняння між школами або навіть між програмами. Наприклад: 

  • Де знаходяться найкращі програми у сфері їхніх інтересів? 
  • Якщо вони шукають невелику школу гуманітарних наук, скільки студентів навчається в університеті? 
  • Який відсоток студентів - іноземці? 
  • Яке співвідношення чоловіків і жінок серед студентів? 
  • Який відсоток людей, що навчалися на програмі, отримали роботу у відповідній сфері?

Інфографіка може показати всю цю статистику! Ви можете використовувати карту світу, щоб проілюструвати, де знайти найкращі медичні школи. Крім того, такі графіки, як кругові діаграми, можуть проілюструвати демографічні показники студентів, а гістограми - ваші шанси на отримання роботи вашої мрії з дипломом університету. Всі ці факти і статистичні дані можуть виглядати досить банально, якщо їх перерахувати в цифровому вигляді, але вони можуть оживають за допомогою декількох графічних зображень! Здатність візуалізувати відмінності між школами може допомогти учням побачити явного переможця.

Приклад інфографіки з використанням діаграм
Приклад інфографіки з використанням діаграм
  • Заощаджуйте дорогоцінний час

Через велику кількість статистичних даних, які потрібно порівняти, або, можливо, через те, що студент порівнює різні навчальні заклади чи програми, рішення про вищу освіту може зайняти багато часу. Ось чому будь-який інструмент, який економить час студентів, є цінним. Коли ви відображаєте дані за допомогою інфографіки, часто достатньо побіжного погляду, щоб надати студенту гарне уявлення про навчальний заклад або програму. У минулому потенційні студенти продиралися крізь сторінки тексту, щоб зібрати найважливішу інформацію про навчальний заклад. Щоб заощадити час і зусилля студентів, ви можете наочно представити інформацію за допомогою інфографіки.

  • Взаємодіяти з контентом

На відміну від традиційного письмового контенту, графічні зображення спонукають читачів до взаємодіяти та взаємодіяти з представленою інформацією. Вона перетворює споживача з пасивного читача на активного учасника, тим самим роблячи інформацію більш запам'ятовуваною. Подання університетської статистики у вигляді інфографіки має додаткову перевагу у вигляді впізнаваності бренду. Інформація повинна закарбуватися в пам'яті студента. Інфографіка, яка використовує кольори навчального закладу та обігрує теми, такі як талісман або визначна пам'ятка, може це зробити. Візуально приваблива інформація справляє враження.

приклад інфографіки з використанням синього як основного кольору
Приклад інфографіки з використанням синього як основного кольору

Зрозуміло, чому так багато студентів покладаються на інфографіку при прийнятті важливих рішень у своїй академічній кар'єрі. Інфографіка допомагає студентам порівнювати статистику навчальних закладів і програм, легко переглядати і засвоювати інформацію, а також повністю взаємодіяти з фактами. Отже, майбутнє інфографіки в академічній сфері виглядає блискучим.

Зображення та шаблони, використані в цій публікації, взяті з Mind the Graph. Спробуйте!

Біографія автора

Кілі Візероу - письменниця для findcourses.com і educations.comсайтів, які допомагають людям знайти найкращу освіту для себе. Випускниця шкіл у США, Франції та Швеції, вона знає, який важливий вплив має освіта на ваше життя. Слідкуйте за нею на LinkedIn якщо ви поділяєте її пристрасть до корпоративної та студентської освіти!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони