Створення графічна анотація, інфографіка Створити візуально привабливу та науково достовірну презентацію - завдання не з легких.  У нас є бібліотека з тисячами науковий ілюстрації, переважно з життя наука щоб допомогти вченим покращити свої комунікація.

Однак красива ілюстрація ще не все вирішує. Вона має бути вдало розміщена та поєднуватися з іншими елементами вашого творіння.
Тому, окрім основних ілюстрацій, на нашій платформі ви можете знайти кілька фонів, фігур, іконок та другорядних ілюстрацій. Ви можете використовувати свій творчий потенціал, щоб спробувати різні комбінації і вибрати найкращу.

Ми створили підручник, який допоможе вам знайти найкращий спосіб поєднати фони, фігури та ілюстрації, щоб створити пейзаж. Ми обрали природа але ви можете скористатися порадами, щоб створити графічний анотація або інфографіку про ваш дослідження поле.

preview_35079

 

Подивіться навчальне відео і дайте волю своїй уяві:

 

 

 

 

У нас є канал youtube з навчальними посібниками, порадами та графічні абстрактні приклади. Підпишіться, щоб стежити за новинами відео щотижня.

Якщо ви не знайшли потрібну вам ілюстрацію, просто напишіть на contact@mindthegraph.com і запросіть нову. Ми створюємо ілюстрації на вимогу нашим підписникам. Після вашого запиту ваша ілюстрація буде готова за кілька днів. Ви можете переконатися у всіх перевагах Mind the Graph абонент тут.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони