Ви помітили? 2017 рік біжить все швидше і швидше. Оскільки ми вже вступаємо в лютий, пропонуємо вашій увазі деякі наукові новини, які ви могли пропустити:

Вимерлі тварини повертаються, чи не так?

Ви коли-небудь чули про Long Now Foundation? Ну, ця група вчених працює над тим, щоб повернути з небуття види тварин. Мова не йде про те, щоб розважатися чи грати в Бога. Насправді, до уваги братимуться такі критерії, як екологічна функція та практичні питання - доступ до тканин з якісними зразками ДНК, наприклад. Цікавитесь, які тварини потрапили до шорт-листа? Перевірте повний пост або завітайте на сторінку сайт фонду!

Місія Revive & Restore полягає у збільшенні біорізноманіття шляхом генетичного порятунку зникаючих та вимираючих видів.

Наукові новини: що ви могли пропустити в мить ока

Новий погляд на Землю

Нещодавно запущений метеорологічний супутник Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) надсилає нам дивовижні знімки нашої планети. Зображення мають деталі, яких ми ніколи раніше не бачили. Супутник під назвою GOES-16 може стати майбутнім, коли справа доходить до спостережень і прогнозування погоди.

Супутник має два канали видимого світла (скомпоновані для створення зображень, які ви бачите в цій публікації) і чотири канали ближнього інфрачервоного випромінювання (світло, яке майже не видно, але іноді ми можемо відчувати як тепло). Існує також 10 інших інфрачервоних каналів, які можуть виділити "відмінності в атмосфері, такі як хмари, водяна пара, дим, лід і вулканічний попіл", згідно з даними NOAA. - Дейв Мошер, Science Alert

Більше про це тут!

Наукові новини: що ви могли пропустити в мить ока

Здається, 2017 рік буде процвітаючим, чи не так?

Це був лише січень, подивимось, що принесуть нам наступні місяці. І не хвилюйтеся: Mind the Graph тут, щоб тримати вас в курсі подій! Окрім наукових новин, у нас також є новини про нашу платформу. Якщо ви ще не ознайомилися з ними, прочитайте пост "Готові до 2017 року? Ми готові!". Або натисніть на посилання нижче:Наукові новини: що ви могли пропустити в мить ока

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони