Šiuo metu galima sakyti, kad apie vitaminą D daug diskutuojama, tiesa? Daug kalbama apie ryšį su naujuoju koronavirusu. Tačiau faktas, kad visi turime palaikyti gerą vitamino D kiekį savo organizme.
Gal šią informaciją galima perduoti kitu būdu? Toliau pateikiame infografiką apie vitamino D naudą ir kaip palaikyti aukštą jo kiekį.

Vitaminas D

Pasirinkome šią grafinę santrauką, kad veiksmingiau perteiktume svarbiausius dalykus apie vitamino D kiekį mūsų organizme. Šaunu, tiesa? Šią infografiką sukūrėme iš paruoštų šablonų mūsų platformoje.

Naudoti grafinį abstraktų šabloną labai paprasta. Jei esate abonentas, tiesiog eikite į mūsų galeriją ir pasirinkite jums tinkamiausią šabloną, spustelėkite jį ir pradėkite kurti infografiką. Taip pat galite pasirinkti šabloną savo darbo srityje. Taip galėsite išbandyti įvairius stilius ir pasirinkti mėgstamiausią. Jei nesate prenumeratorius, galite naudoti šablonus kaip įkvėpimą savo kūrybai arba investuoti kelis dolerius kad galėtumėte naudotis visomis grafiko funkcijomis.

Taigi, Toliau pateiktoje vaizdo pamokoje sužinosite, kaip sukurti grafinę santrauką apie vitaminą D programoje "Mind The Graph". 

Šiame mokomajame vaizdo įraše parodyta, kaip galite sukurti mokslinę grafinę abstrakciją, turėdami omenyje grafiką. Jums nereikės pradėti nuo nulio. Taigi bus lengviau sukurti kažką efektingo ir įdomaus, kad galėtumėte pranešti apie savo tyrimus, sugaišdami mažiau laiko. Mes paverčiame mokslininkus dizaineriais, kad padidintume jų poveikį!

Todėl šios platformos idėja yra ta, kad galite būti visiškai nepriklausomi ir geriau informuoti apie savo mokslinius tyrimus. Taigi, kiekviename vaizdo centimetre bus pateikta reikiama informacija.

 

Mind the Graph yra internetinė platforma, skirta mokslinėms infografikoms, pristatymams ir grafinėms santraukoms kurti. Sužinokite daugiau apie šios platformos naudojimą moksliniams tyrimams pristatyti.

 

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai