V současné době můžeme říci, že se o vitaminu D hodně diskutuje, že? Hodně se mluví o souvislosti s novým koronavirem. Faktem však je, že všichni potřebujeme udržovat dobrou hladinu vitaminu D v našem těle.
Co takhle sdělit tyto informace jiným způsobem? Níže jsme pro vás připravili infografiku o přínosech vitaminu D a o tom, jak si udržet jeho vysokou hladinu.

Vitamin D

Zvolili jsme tuto grafickou anotaci, abychom efektivněji sdělili nejdůležitější body týkající se hladiny vitaminu D v našem těle. Super, že? Tuto infografiku jsme vytvořili z připravených šablon na naší platformě.

Použití grafické abstraktní šablony je velmi jednoduché. Pokud jste předplatitelem, stačí přejít do naší galerie a vyberte si nejlepší šablonu, klikněte na ni a začněte vytvářet infografiku. Šablonu můžete vybrat také uvnitř pracovního prostoru. Takto si můžete vyzkoušet různé styly a vybrat si svůj oblíbený. Pokud nejste předplatitelem, můžete šablony použít jako inspiraci pro svou tvorbu nebo investovat pár dolarů. abyste měli přístup ke všem funkcím grafu.

Takže, V tomto videonávodu níže se dozvíte, jak vytvořit grafický výtah o vitaminu D v aplikaci Mind The Graph. 

Toto výukové video ukazuje, jak můžete vytvořit vědecký grafický abstrakt v mysli grafu. Nebudete muset začínat od nuly. Bude tak snazší vytvořit něco efektního a zajímavého pro sdělení vašeho výzkumu a strávit přitom méně času. Proměňujeme vědce v designéry, abychom zvýšili jejich dopad!

Smyslem této platformy je tedy naprostá autonomie, která vám umožní lépe komunikovat váš výzkum. Každý centimetr obrázku tak bude obsahovat potřebné informace.

 

Mind the Graph je online platforma pro vytváření vědeckých infografik, prezentací a grafických abstraktů. Zjistěte více informací o používání této platformy ke komunikaci vašeho vědeckého výzkumu.

 

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony