V súčasnosti môžeme povedať, že o vitamíne D sa veľa diskutuje, však? Veľa sa hovorí o súvislosti s novým koronavírusom. Faktom však je, že všetci potrebujeme udržiavať dobrú hladinu vitamínu D v našom tele.
Čo tak oznámiť tieto informácie iným spôsobom? Nižšie uvádzame infografiku o výhodách vitamínu D a o tom, ako si udržať jeho vysokú hladinu.

Vitamín D

Zvolili sme túto grafickú abstrakciu, aby sme efektívnejšie informovali o najdôležitejších bodoch týkajúcich sa hladiny vitamínu D v našom tele. Super, však? Túto infografiku sme vytvorili z pripravených šablón na našej platforme.

Použitie grafickej abstraktnej šablóny je veľmi jednoduché. Ak ste predplatiteľom, stačí prejdite do našej galérie a vyberte si najlepšiu šablónu, kliknite na ňu a začnite vytvárať infografiku. Šablónu si môžete vybrať aj vo vnútri pracovného priestoru. Takto môžete vyskúšať rôzne štýly a vybrať si svoj obľúbený. Ak nie ste predplatiteľom, môžete šablóny použiť ako inšpiráciu pre svoju tvorbu alebo investovať niekoľko dolárov aby ste mali prístup ku všetkým funkciám grafu.

Takže, V tomto videonávode nižšie sa dozviete, ako vytvoriť grafický prehľad o vitamíne D v programe Mind The Graph. 

Toto výukové video ukazuje, ako môžete vytvoriť vedecký grafický abstrakt v mysli grafu. Nebudete musieť začínať od nuly. Takto bude jednoduchšie vytvoriť niečo efektné a zaujímavé na komunikáciu vášho výskumu, pričom strávite menej času. Z vedcov robíme dizajnérov, aby sme zvýšili ich vplyv!

Myšlienkou tejto platformy je teda úplná autonómia, ktorá vám umožní lepšie komunikovať o vašom výskume. Každý centimeter obrázka tak bude obsahovať potrebné informácie.

 

Mind the Graph je online platforma na vytváranie vedeckých infografik, prezentácií a grafických abstraktov. Získajte viac informácií o používaní tejto platformy na komunikáciu vášho vedeckého výskumu.

 

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny