Nėra stebuklingos formulės, kuri padarytų mus itin sveikus! Tačiau yra keletas įpročių, kurie gali padėti mums sustiprinti imunitetą ir taip užtikrinti didesnį saugumą Covid19 pandemijos metu.

Taigi, mes išskyrėme 5 patarimus pagal PSO, kurie gali padėti pagerinti jūsų imuninę sistemą:

GERAI IŠSIMIEGOKITE

Nesvarbu, ar miegate šešias, aštuonias ar net dešimt valandų per parą, miego kokybė yra labai svarbi jūsų sveikatai. Jei blogai miegate, jūsų kūnas nepailsės ir negalės atsigauti kitą dieną. Todėl atkreipkite dėmesį į tokius simptomus, kaip: nemiga, nuovargis ryte ir nepertraukiamas miegas, tai požymiai, kad turėtumėte kreiptis į gydytoją.

 

MITYBA IR FIZINIAI PRATIMAI

Ši tema yra ir visada bus derinys, kad būtume sveiki, subalansuota mityba kartu su nuolatiniais fiziniais pratimais (neperdedant) padeda mums kasdieniame gyvenime.

 

SUMAŽINKITE ALKOHOLIO KIEKĮ

Pagal PSO, alkoholio vartojimas, ypač dabar, pandemijos metu, gali pakenkti jūsų sveikatai. Nors susiduriame su visuotine socialine izoliacija, neturėtume manyti, kad gerti dideliais kiekiais galima ne tik dėl fizinės sveikatos, bet ir dėl to, kad alkoholis netaptų streso, kurį dabar patiriame, malšinimo priemone.

 

ATNAUJINKITE SAVO SKIEPUS.

Vakcinos yra būtinos mūsų organizmui. Mes neturime viso reikiamo imuniteto, todėl norint apsisaugoti nuo kitų rūšių ligų svarbu turėti atnaujintas vakcinas. Pasikonsultuokite su gydytoju ir sužinokite, ką jis tuo metu jums rekomenduoja.

 

PSICHIKOS SVEIKATA

Psichikos sveikata taip pat turi daug įtakos mūsų fizinei sveikatai! Ypač dabar, pandemijos metu, visame pasaulyje pamažu daugėja streso, nerimo ir depresijos atvejų. Todėl svarbu būti atidiems ir prireikus kreiptis profesionalios pagalbos. Nesigėdinkite prašyti pagalbos!Patarimai, kaip sustiprinti imunitetą

 

Ei, ar norite pamatyti daugiau pranešimų apie Covid19? Tiesiog spustelėkite čia.

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai