Sveiki, šiandien turiu gerų naujienų! Kaip tikriausiai žinote, mes teikiame infografikos ir grafinių santraukų šablonus, todėl jums nereikia pradėti nuo tuščios drobės. Pradėdami kurti naudodamiesi šablonu sutaupysite daug laiko, tiesa? Be to, tai padeda, kai neturite įkvėpimo kurti naują dizainą. Taigi, be infografikos šablonų, dabar mūsų galerijoje galite rasti ir prezentacijų skaidrių. Dabar kur kas lengviau derinti spalvas, iliustracijas ir įvairius elementus prezentacijoje.

Būdami gydytojais, mokslininkais ar verslininkais, tikriausiai žinote, kad pristatymai yra darbo dalis. Patinka jums tai ar ne, bet norint sėkmingai dirbti, būtina gerai bendrauti.

Jūsų duomenys turi būti pateikti profesionaliai ir patraukliai.

Nustokite tai daryti:

patarimai-mokslinis-prezentacija-768x691

Ir pradėkite tai daryti:

patarimai-mokslinis-prezentacija-768x691

Jau parašiau vadovėlį, kuris padės jums kurti mokslines prezentacijas. Taigi peržiūrėkite šią pamoką, pasirinkite jums labiausiai patinkantį šabloną ir pirmyn - parodykite savo rezultatus pasauliui!

Visus šablonus galite peržiūrėti svetainėje Mind the Graph, bet leiskite man pateikti jums šiek tiek spoilerį:

 

giphy (16)

Ir kita galimybė:

 

giphy (17)

Visas šias pristatymuose naudotas iliustracijas galima rasti Mind the Graph. Be to, tai tik įkvėpimo pavyzdžiai. Jei norite, iliustracijas galite pakeisti kitomis savo srities iliustracijomis. Ar esate pasirengę pradėti?

nepamirškite grafiko mokslinių iliustracijų

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai