Cześć, dziś przynoszę dobre wieści! Jak zapewne wiesz, udostępniamy szablony infografik i abstraktów graficznych, dzięki czemu nie musisz zaczynać od zera. Rozpoczęcie tworzenia przy użyciu szablonu oszczędza dużo czasu, prawda? Pomaga również, gdy nie masz inspiracji do stworzenia nowego projektu. Tak więc oprócz szablonów infografik, w naszej galerii można teraz znaleźć slajdy prezentacji. Teraz o wiele łatwiej jest łączyć kolory, ilustracje i różne elementy w prezentacji.

Jako lekarz, naukowiec lub osoba prowadząca działalność gospodarczą możesz wiedzieć, że prezentacje są częścią pracy. Czy ci się to podoba, czy nie, dobra komunikacja jest niezbędna do odniesienia sukcesu.

Twoje dane zasługują na profesjonalną i atrakcyjną prezentację

Przestań to robić:

wskazówki-prezentacja-naukowa-768x691

I zacznij to robić:

wskazówki-prezentacja-naukowa-768x691

Napisałem już samouczek, który pomoże ci tworzyć prezentacje naukowe. Sprawdź więc samouczek, wybierz szablon, który najbardziej ci się podoba i śmiało pokaż swoje wyniki światu!

Możesz sprawdzić wszystkie szablony na Mind the Graphale pozwól, że dam ci trochę spoilera:

 

giphy (16)

I inna opcja:

 

giphy (17)

Wszystkie te ilustracje użyte w prezentacjach są dostępne na Mind the Graph. Ponadto są to tylko inspiracje. Jeśli chcesz, możesz zmienić ilustracje na inne ze swojej dziedziny. Czy jesteś gotowy, aby zacząć?

ilustracje naukowe do wykresów

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony