Merhabalar, bugün sizlere iyi haberler getirdim! Bildiğiniz gibi, infografik ve grafik özet şablonları sunuyoruz, böylece boş bir tuvalden başlamanıza gerek kalmıyor. Bir şablon kullanarak bir yaratıma başlamak çok zaman kazandırır, değil mi? Ayrıca yeni bir tasarım oluşturmak için ilham alamadığınızda da yardımcı olur. İnfografik şablonlarının yanı sıra, artık galerimizde sunum slaytları da bulabilirsiniz. Renkleri, illüstrasyonları ve farklı öğeleri bir sunumda birleştirmek artık çok daha kolay.

Bir doktor, bir bilim insanı veya bir iş insanı olarak, sunumların işin bir parçası olduğunu biliyor olabilirsiniz. Beğenin ya da beğenmeyin, başarılı olmak için iyi iletişim kurmak şarttır.

Verileriniz profesyonel ve çekici bir şekilde sunulmayı hak ediyor

Şunu yapmayı kes:

ipuçları-bilimsel-sunum-768x691

Ve bunu yapmaya başla:

ipuçları-bilimsel-sunum-768x691

Bilimsel sunumlar oluşturmanıza yardımcı olmak için zaten bir eğitim yazdım. Bu yüzden öğreticiyi kontrol edin, en çok beğendiğiniz şablonu seçin ve sonuçlarınızı dünyaya göstermek için devam edin!

Mind the Graph'deki tüm şablonları kontrol edebilirsinizama size biraz spoiler vereyim:

 

giphy (16)

Ve diğer seçenek:

 

giphy (17)

Sunumlarda kullanılan tüm bu illüstrasyonlar Mind the Graph'de mevcuttur. Ayrıca, bunlar sadece ilham kaynağıdır. İsterseniz, illüstrasyonları kendi alanınızdan başkalarıyla değiştirebilirsiniz. Başlamak için hazır mısınız?

grafi̇ğe di̇kkat edi̇n bi̇li̇msel resi̇mler

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar