Vaizdinė medžiaga, pavyzdžiui, infografikos ir prezentacijos, yra puiki turinio rinkodaros priemonė. Tačiau jas gali būti ne lengviausia kurti ir kurti, jei neturite prieigos prie tinkamų įrankių.

Rinkoje yra daug populiarių grafinio dizaino įrankių. Todėl gali būti sunku išsirinkti vieną ir jos laikytis. Juk nenorite išbandyti visų įrankių ir gaišti laiko.

Dvi žymiausios grafinio dizaino priemonės, apie kurias galite pagalvoti, yra Mind the Graph ir "Piktochart". 

Nors "Piktochart" yra vienas populiariausių projektavimo įrankių, "Mind the Graph" yra viena iš geriausių ir prieinamesnių "Piktochart" alternatyvų. 

"Piktochart" puikiai tinka paprastoms infografikoms, plakatams ir pristatymams. O "Mind The Graph", viena populiariausių "Piktochart" alternatyvų, padeda kurti aukštos kokybės dizaino infografikas, grafines santraukas, moksliniai plakatai, ir pristatymus lengvai ir per kelias minutes.

Infografikos įrankis turi atitikti jūsų poreikius ir reikalavimus. Taigi, jei nesugalvojote, kokį įrankį pasirinkti, mes jums padėsime.

Šiame išsamiame vadove objektyviai suskirstysime "Piktochart" ir Mind the Graph privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte sutaupyti laiko, išsirinkti tinkamą įrankį ir tęsti darbą.

Naudojamumas - Mind the Graph vs. Piktochart

Naudojamumas yra vienas iš pirmųjų veiksnių, į kuriuos turite atsižvelgti rinkdamiesi įrankį, ypač grafinio dizaino srityje.

Taip yra todėl, kad kurti dizainą nuo nulio paprastai gali būti sunki užduotis, jei neturite profesionalios grafinio dizaino patirties.

Neturint tinkamo įrankio, mokymosi kreivė kuriant kelis pirmuosius dizainus būtų per didelė. To tikrai nenorėtumėte sau ir savo komandai.

Jei esate dizaineris, pripratimas prie naujo įrankio gali pareikalauti daug laiko. Todėl dauguma rinkodaros specialistų ir dizainerių kaip vieną svarbiausių grafinio projektavimo įrankio savybių įvardija patogumą, todėl turėtumėte tai daryti ir jūs.

"Piktochart"

"Piktochart" puikiai įvertinta pagal patogumą. Nesvarbu, ar tai būtų infografikos, plakatai, grafikai, ataskaitos, ar pristatymai.

Galite rinktis iš daugybės šablonų. Dėl to galite lengvai pasirinkti šabloną ir pritaikyti jį pagal savo dizainą. 

"Piktochart" suteikia nemokamą piktogramų, iliustracijų ir paveikslėlių biblioteką. Taigi, galite ieškoti tų, kurias norėtumėte pridėti, ir jūsų dizainas bus paruoštas.

Viskas tampa šiek tiek sudėtingiau, kai norite pradėti kurti dizainą nuo nulio, o ne naudoti iš anksto paruoštus šablonus.

Šią parinktį galite rinktis, jei esate numatę konkretų dizainą. Arba jei norite itin individualizuoto dizaino, atitinkančio jūsų verslo reikalavimus.

Pavyzdžiui, tarkime, kad norite sukurti individualų šabloną, skirtą visų socialinių tinklų grafikai, ir norite, kad jis būtų unikalus ir pritaikytas jūsų prekės ženklui. Tuomet rinktis iš anksto paruoštą šabloną gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

Tokiais atvejais gali atrodyti, kad "Piktochart" gali būti neįveikiama pradėti nuo nulio. Tikriausiai ieškosite nemokamų "Piktochart" alternatyvų, kurias lengva suprasti ir naudoti.

Mind the Graph

Kalbėdami apie geriausią "Piktochart" alternatyvą, kuri yra Mind the Graph, galime lengvai pasakyti, kad ji yra mažiau pribloškianti ir lengviau naudojama. 

"Mind the Graph" yra gana paprastas ir intuityvus įrankis. Ji turi keletą tikrai paprastų, bet galingų dizaino parinkčių, kurios padės jums per kelias minutes užbaigti dizainą.

"Mind the Graph" mokymosi kreivė tikrai nedidelė, nes įrankis padeda intuityviai pereiti visą projektavimo procesą. 

Lengva naudoti net ir tada, kai dizainą pradedate kurti nuo nulio. Įrankis padeda atlikti visus veiksmus naudodamas įrankių užrašus, kurie tiksliai nurodo tolesnius žingsnius. 

Vietoj to, kad iš pradžių būtų rodomi išsamūs įrankio aprašymai, įrankių užrašai pasirodys, kai tik pradėsite naudoti naują dizaino funkciją.

Dizaino parinktys taip pat yra gana suprantamos, todėl jums nereikės ieškoti atsakymų ir galvoti, ką šios dizaino funkcijos reiškia.

Pritaikyti dizainą pagal savo reikalavimus ir prekės ženklą taip pat gana paprasta, kai pasirenkate nemokamą "Piktochart" alternatyvą, pvz., Mind the Graph.

Nuosprendis

Apibendrinant galima teigti, kad "Mind the Graph" neabejotinai turi aukštą įvertinimą, kai kalbama apie įrankio patogumą. Tačiau turime pasakyti, kad "Piktochart" taip pat nedaug atsilieka, ir jūs jį perprasite, kai tik pradėsite kurį laiką juo naudotis.

Unikalumas - Mind the Graph vs. Piktochart

Dabar jums gali kilti klausimas, kas tokio unikalaus yra "Piktochart" ir Mind the Graph. Kuo jie unikalūs ir kaip tai gali padėti jums siekti savo tikslų? Abu projektavimo įrankiai yra savaip unikalūs. Aptarkime kiekvieną iš jų išsamiai.

Tiek "Piktochart", tiek "Mind the Graph" turi keletą puikių funkcijų, pavyzdžiui, didžiulę šablonų biblioteką, iš kurios galima rinktis, paprastą vilkimo ir nuleidimo vaizdinę drobę, puikius dizaino komponentus ir daugybę dydžio parinkčių.

"Piktochart"

Unikali "Piktochart" yra jos duomenų vizualizavimo funkcija. Įrankis leidžia sudaryti vizualias duomenų iliustracijas diagramų ir grafikų pavidalu. Galite susieti savo duomenis naudodami "Excel" arba "Google Sheets", ir įrankis padės jums sukurti duomenų vizualizacijas.

Dar viena unikali "Piktochart" savybė yra ta, kad ji leidžia pritaikyti dizainą prie savo prekės ženklo spalvų. Pavyzdžiui, galite įkelti savo prekės ženklo logotipą, o įrankis pritaikys jūsų logotipo spalvas jūsų dizainui, nesvarbu, ar tai būtų pristatymas, ar prezentacija.

Mind the Graph

Viena iš geriausių "Piktochart" alternatyvų "Mind the Graph" taip pat yra unikali. Viena iš ryškiausių Mind the Graph savybių - iliustracijos pagal pareikalavimą.

Taip, išgirdote teisingai! Jei ieškote konkrečios iliustracijos savo dizainui, nesvarbu, ar tai būtų piktograma, ar paveikslėlis, galite tiesiog paprašyti iliustracijos. Ir Mind the Graph žmonės jums ją sukurs.

Kitas veiksnys, dėl kurio "MidnTheGraph" išsiskiria, yra didžiulė mokslinių iliustracijų biblioteka.

Gausite prieigą prie 40 000 tikslių mokslinių iliustracijų, kurias galėsite naudoti moksliniams plakatams, pristatymams, grafinėms santraukoms ir daugeliui kitų dalykų.

Mokslinių iliustracijų ir grafikos darbų labai sunku rasti, o naudodamiesi Mind the Graph vartotojai gali naudotis beveik visomis mokslinėmis iliustracijomis arba naudotis užsakomųjų iliustracijų parinktimi.

Nuosprendis

Pagal unikalumą "Mind the Graph" ir vėl laimi prieš "Piktochart". Dėl užsakomųjų iliustracijų ir mokslinės bibliotekos sunku nepastebėti šios puikios nemokamos "Piktochart" alternatyvos.

Funkcijos - Mind the Graph vs. Piktochart

Funkcijos, be abejo, yra vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti bet kurioje projektavimo priemonėje. Be tinkamų funkcijų negalėsite kurti dizaino pagal savo poreikius, nesvarbu, kokie būtų kiti veiksniai.

Atlikę išsamų tyrimą nustatėme, kad tiek "Piktochart", tiek "Mind the Graph" turi keletą nuostabių ir įdomių funkcijų, kurios dizaino procesą padarys maloniu, o ne varginančiu. Išsamiai aptarsime abiejų šių įrankių funkcijas.

"Piktochart"

"Piktochart" turi keletą puikių funkcijų, atitinkančių įvairių pramonės šakų, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, finansų ir sveikatos priežiūros, dizaino poreikius. 

Šablonai

Dėl didelės iš anksto paruoštų šablonų įvairovės "Piktochart" yra viena populiariausių projektavimo įrankių galimybių. Vos tik užsiregistravę įrankį, gausite paruoštus naudoti šių tipų dizaino šablonus:

 • Infografika
 • Pristatymai
 • Plakatai
 • Ataskaitos
 • Skrajutės
 • Socialinės žiniasklaidos grafika

Pasirinkę vieną iš šių dizainų, galėsite rinktis iš daugybės šablonų. Galite tiesiog pasirinkti temą ir pradėti ją redaguoti pagal savo reikalavimus.

Prekės ženklo kūrimas

Kaip aptarta anksčiau, viena iš geidžiamiausių "Piktochart" funkcijų yra galimybė per kelias sekundes pritaikyti dizainą savo prekės ženklo spalvoms. 

Galite tiesiog įkelti savo prekės ženklo logotipą ir vilkti jį ant dizaino. Remdamiesi logotipu, galite iš karto pakeisti dizaino šriftus ir spalvas.

Taip sutrumpinamas procesas, kai įrankyje reikia pasirinkti savo prekės ženklo spalvas, o tada rankiniu būdu keisti dizaino spalvas pagal savo prekės ženklo spalvų paletę.

Šis procesas gali būti ypač varginantis, kai naudojate iš anksto paruoštą šabloną, kuriame yra 4-5 spalvos, kurias norėtumėte pakeisti.

Po to visada galėsite redaguoti savo dizainą, naudodami pasirinktą spalvų paletę ir šriftus. Ši funkcija labai praverčia dizaineriams, kurie dirba su kelių prekės ženklų logotipais, arba rinkodaros specialistams, kurie dirba su keliais prekės ženklais.

Duomenų vizualizavimas

Duomenų vizualizavimas - dar viena šauni "Piktochart" funkcija, padedanti įkelti duomenis į įrankį ir pagal šiuos duomenis kurti pasirinktines vizualizacijas. 

Kai dirbate su žmogiškųjų išteklių technologijų ar finansų sektoriais, kuriuose duomenų vizualizavimas yra labai svarbus, daug laiko galite sugaišti įkeldami duomenis ir kurdami analitines prietaisų skydelius bei pasirinktinius grafikus.

Toks įrankis kaip "Piktochart" išgelbės jūsų dieną.

"Piktochart" leidžia įkelti neapdorotus duomenis iš "Excel" arba "Google Sheets".

Galite sujungti duomenis su "Piktochart" ir įrankis pateiks įvairių rūšių vizualizacijas, pavyzdžiui, skritulines diagramas, stulpelines diagramas, sklaidos diagramas ir panašias iliustracijas. 

Naudodamiesi "Piktochart" galite net naudoti dinaminius duomenis.

Pramonės šakos

"Piktochart" aptarnauja įvairių pramonės šakų specialistus ir teisingai padeda mums kurti dizainą kiekvienai iš šių pramonės šakų. Įrankis turi sprendimų, tinkančių finansų, sveikatos priežiūros, žmogiškųjų išteklių ir rinkodaros specialistams.

"Piktochart" buvo įrankis, kuriuo naudojasi tūkstančiai šių pramonės šakų specialistų ir kuris jiems davė puikių rezultatų.

Mind the Graph

"Mind the Graph" sudaro sunkią konkurenciją "Piktochart" funkcijomis. Ji turi keletą tikrai nuostabių, unikalių funkcijų, į kurias turite atkreipti dėmesį.

Šablonai

"Mind the Graph" turi didelę iš anksto paruoštų šablonų biblioteką, iš kurios galite rinktis. Atlikę paprastą paiešką, būsite nustebinti, kiek daug šablonų galima naudoti jūsų dizainui. Taigi nebūtinai turite pradėti nuo tuščios drobės - tai gerokai palengvina darbą.

Naudodami Mind the Graph gausite šių tipų dizaino šablonus:

 • Infografika
 • Plakatai
 • Pristatymai
 • Grafinės santraukos

Be šių parinkčių, taip pat galite pradėti nuo pasirinktinio dizaino šablono su pasirinktu dydžiu. Taip pat gausite keletą naudingų šablonų, skirtų skaičiams, vaizdams, laiko juostoms, ciklams ir procesams.

Didžiausia pasaulyje moksliškai tikslių iliustracijų biblioteka

Jei kuriate mokslines infografikas, plakatus ar pristatymus, žinote, kad rasti gerų internetinių iliustracijų, kurioms netaikomos autorių teisės, yra tikra kova.

Galite sugaišti valandų valandas, kol surasite gerų iliustracijų savo moksliniams projektams papildyti.

Čia jums į pagalbą ateina Mind the Graph, nes jame yra 40 000 mokslinių iliustracijų galerija. Tiesą sakant, tai viena didžiausių moksliškai tikslių iliustracijų bibliotekų.

Taigi, greičiausiai rasite visas iliustracijas, kurių ieškote "MidnTheGraph" viduje.

Dar viena puiki funkcija - galimybė pritaikyti šias iliustracijas.

Ar jums nepatinka pasirinkta iliustracijos spalva? Puiku, tiesiog pasirinkite kitą iliustracijos variantą, kuris jums labiau patinka.

Iliustracijos pagal pareikalavimą

Kaip minėta anksčiau, "Mind the Graph" yra viena geriausių "Piktochart" alternatyvų - tai užsakomųjų iliustracijų funkcija.

Tokią pagal poreikį teikiamą pagalbą retai rasite daugumoje geriausių rinkoje esančių grafinio dizaino įrankių.

Nors esame įsitikinę, kad didžiulė Mind the Graph biblioteka, kurioje yra 40 000 iliustracijų, patenkins jūsų dizaino poreikius, vis tiek galite jausti, kad jums reikia naujų iliustracijų, kuriomis norėtumėte papildyti savo dizainą.

Tokiais atvejais jums tereikia pranešti Mind the Graph palaikymo komandai, kokių iliustracijų jums reikia, ir jie jums jas pagamins pagal užsakymą!

Išskirtinis turinys mokslo bendruomenei

Mind the Graph naudotojų bendruomenę daugiausia sudaro tyrėjai, mokslininkai ir doktorantai. Taip yra dėl išskirtinio mokslinio turinio, kurį jums siūlo Mind the Graph.

Nesvarbu, ar esate tyrėjas, kuriam sunkiai sekasi kurti mokslinių tyrimų darbų grafinių santraukų dizainą, ar sveikatos priežiūros specialistas, kuriam nebepavyksta rasti tinkamų iliustracijų kitam dideliam pristatymui, Mind the Graph yra būtent tas įrankis, kurio ieškojote.

Visiškos autoriaus teisės su "Premium" versija

Pagrindinė nišinių dizainų ir iliustracijų problema yra ta, kad jie turi autorių teises. Todėl nėra taip paprasta, kaip pasinaudojus "Google" rasti iliustracijų savo dizainui ir jas naudoti nesusimąstant.

"Mind the Graph" suteikia autoriaus teises į visas iliustracijas ir išskirtinį dizainą, esantį įrankyje. Tai suteikiama kartu su priemokos priemone. 

Turėsite "Creative Commons" licencijas savo kūriniams ir netgi galėsite perduoti autoriaus teises trečiųjų šalių leidėjams be išankstinės Mind the Graph konsultacijos.

Nuosprendis

Baigdami šį skyrių, galime pasakyti, kad Mind the Graph turi keletą gana gerų, niekur kitur nerandamų funkcijų. Tačiau "Piktochart" funkcijų yra daugiau ir jos pranoksta mūsų lūkesčius.

Kainodara - Mind the Graph vs. Piktochart

Kainos yra dar vienas labai svarbus aspektas renkantis projektavimo įrankį. Ypač jei ieškote projektavimo įrankio, su kuriuo galėtumėte dirbti nuolatiniams projektams, jums reikia įrankio, kuris būtų įperkamas ir atitiktų jūsų biudžetą. 

Jei ieškojote nemokamų arba labiau prieinamų "Piktochart" alternatyvų, Mind the Graph būtų geriausias pasirinkimas. Panagrinėkime skirtingus abiejų šių projektavimo įrankių kainodaros planus.

"Piktochart"

"Piktochart" turi nemokamą versiją ir mokamas versijas, kurių kaina prasideda nuo $0 ir baigiasi $99 per mėnesį. 

Nemokamai

Nemokamas "Piktochart" planas siūlo 5 vaizdinius kiekvieną mėnesį ir prieigą prie visos jų šablonų bibliotekos. Taip pat siūloma saugykla ir vaizdų eksportas, tačiau jūsų dizainai bus pažymėti "Piktochart" vandens ženklu.

Pro

"Piktochart" pro versija gali būti geriausia asmenims, kurių kaina yra $29 kiekvieną mėnesį. Gausite neribotą vaizdų kiekį, papildomą saugyklą, galimybę kurti savo spalvų schemas ir įkelti savo šriftus, be to, jums nereikės nerimauti dėl "Piktochart" vandens ženklo.

Komanda

Jei esate mažiau nei 5 žmonių komanda, turėtumėte rinktis šį planą, kurio kaina prasideda nuo 99$ per mėnesį. Gausite visas "Pro" plano funkcijas kartu su funkcijomis, leidžiančiomis lengvai bendradarbiauti su komanda keliuose projektuose.

Pasirinktinis

Jei jūsų komandą sudaro daugiau nei 5 nariai, galbūt norėsite susisiekti su "Piktochart" darbuotojais ir gauti individualų planą, atitinkantį jūsų reikalavimus.

Švietimas / ne pelno siekiančios organizacijos

"Piktochart" taip pat turi specialių planų, skirtų švietimo ir ne pelno organizacijoms. Abu šie planai turi "Pro" planą, kurio mėnesio kaina yra $39,99, ir "Team" planą, kurio mėnesio kaina yra $199,95.

Mind the Graph

"Mind the Graph" turi nemokamą versiją ir mokamas versijas, kurių kaina prasideda nuo $0 ir baigiasi $59 per mėnesį.

Pradedantiesiems / nemokamai

Nemokamos Mind the Graph versijos pradedančiojo vartotojo funkcijos panašios į nemokamos "Piktochart" versijos funkcijas. Galite turėti iki 4 vaizdinių elementų, 1 redaguojamą paveikslėlį ir 1 išorinį failo įkėlimą. 

Naudojant nemokamą "Mind the Graph" versiją sukurtose vizualizacijose bus naudojamas jų vandens ženklas. Mind the Graph yra viena geriausių nemokamų "Piktochart" alternatyvų.

Jaunesnysis

"Mind the Graph" jaunesnysis planas yra viena iš labiausiai biudžetui palankių rinkoje esančių dizaino įrankių galimybių. 

Gausite 10 iliustracijų ir išskirtinę prieigą prie jų didžiulės iliustracijų bibliotekos už vos $5 per mėnesį, o tai yra gana prieinama kaina. Be to, kiekvieną mėnesį gausite po vieną nemokamą užsakomąją iliustraciją.

Štai kodėl Mind the Graph yra viena iš labiausiai ieškomų "Piktochart" alternatyvų rinkoje.

Vyresnysis

"Mind the Graph" vyresniojo plano kaina yra $9 per mėnesį, o su šia versija gaunate neribotą vaizdinę medžiagą, redaguojamus skaičius ir, žinoma, prieigą prie jų iliustracijų bibliotekos. Be to, su senjorų planu kiekvieną mėnesį gausite 5 iliustracijas pagal pareikalavimą. 

Naudodamiesi "Senior" planu gausite papildomų privilegijų, pavyzdžiui, prašymų dėl naujų šablonų stilių, Mind the Graph dizaino ir infografikos komandos patarimų ir pagalbos bei prioritetinį klientų aptarnavimą.

"ProTeams"

Jei vienu metu naudojasi 10 naudotojų, galite pasirinkti Mind the Graph "ProTeam" planą. Gausite visas "Senior" plano funkcijas ir 50 užsakomųjų iliustracijų užklausų per mėnesį. Taip pat gausite galimybę bendradarbiauti su komanda ir išskirtinę prieigą prie Mind the Graph dizainerių komandos.

Nuosprendis

Apibendrinant galima teigti, kad Mind the Graph yra akivaizdus laimėtojas, kai kalbama apie įperkamumą. Gausite prieigą prie išskirtinių piktogramų, iliustracijų ir paveikslėlių bei iki 10 pasirinktinių vaizdinių priemonių be jokių vandens ženklų už nuostabią $9 kainą per mėnesį.

Taigi, galime drąsiai teigti, kad jei ieškojote pigesnių "Piktochart" alternatyvų, "Mind the Graph" bus jūsų dizaino įrankis.

Privalumai ir trūkumai

Dabar, kai išsamiai aptarėme, kaip "Piktochart" ir Mind the Graph įrankiai skiriasi funkcijomis, unikalumu, patogumu ir kainodara, galime viską apibendrinti šiame pliusų ir minusų skyriuje.

Čia, remdamiesi išsamiais tyrimais, objektyviai suskirstėme abiejų šių įrankių privalumus ir trūkumus, kad jums būtų lengviau.

Mind the Graph privalumai ir trūkumai

Privalumai

 1. "Mind the Graph" labai gerai vertinamas kaip patogus naudoti. Įrankis yra labai intuityvus, todėl jums nereikės papildomo laiko, kad suprastumėte, kaip dirbti su šiuo įrankiu. Lengvos įrankių užuominos, padedančios atlikti projektavimo procesą, ir pasirinktos vilkimo ir nuleidimo iliustracijų parinktys paverčia šį įrankį nesudėtingu pasirinkimu.
 2. Mind the Graph turi didžiausią pasaulyje moksliškai tikslių iliustracijų biblioteką - tai retai kur galima rasti. Galimybė naudotis visu išskirtiniu turiniu suteikiama vos už $5 kainą per mėnesį.
 3. Iliustracijų pagal pareikalavimą funkcija gali būti viena iš svarbiausių priežasčių rinktis šią "Piktochart" alternatyvą. Nors didžiulės iliustracijų bibliotekos pakaks jūsų dizaino poreikiams, galite prašyti nemokamų iliustracijų iš Mind the Graph komandos, jei jums reikia ko nors konkretaus savo dizainui.
 4. "Mind the Graph" turi daugybę įvairių šablonų, todėl jums nereikės nerimauti pradedant sudėtingą dizainą nuo pat pradžių. Galite naudoti jų iš anksto paruoštus šablonus ir per kelias minutes baigti kurti dizainą.
 5. Naudodami "Mind the Graph" aukščiausios kokybės versiją, gaunate išskirtinę prieigą prie jų dizaino komandos ir aukščiausios kokybės palaikymo, o tai yra maloni savybė.
 6. Dar vienas svarbus Mind the Graph išskirtinumas - jo prieinamumas. Nesvarbu, ar esate fizinis asmuo, ar organizacija, norinti bendradarbiauti su savo komanda, Mind the Graph yra itin ekonomiška dėl visų jos siūlomų nuostabių funkcijų.

Trūkumai

 1. Vienas iš "Mind the Graph" trūkumų yra tas, kad joje nėra duomenų vizualizavimo funkcijos. Diagramas ir grafikus galite kurti rankiniu būdu pridėdami duomenis. Tačiau įrankio negalite sujungti su "Excel" arba "Google" skaičiuoklėmis. Jei esate pavienis asmuo arba komanda, kuriai reikia įrankio, automatiškai paverčiančio duomenis į vaizdinę medžiagą, Mind the Graph gali būti jums netinkamas pasirinkimas.
 2. Kitas Mind the Graph trūkumas yra tas, kad ji nesiūlo galimybių kurti savo spalvų schemas, įkelti savo šriftus ir naudoti juos visiems dizainams.

"Piktochart" privalumai ir trūkumai

Privalumai

 1. Vienas didžiausių "Piktochart" privalumų - plati biblioteka, kurioje gausu šablonų, skirtų įvairių tipų dizainui, pavyzdžiui, plakatams, infografikoms, socialinės žiniasklaidos grafikai ir daugeliui kitų. Naudojantis šiais šablonais gana lengva pradėti kurti dizainą.
 2. "Piktochart" siūlo duomenų vizualizavimą, kuris leidžia prijungti "Excel" arba "Google" skaičiuoklę ir įkelti duomenis. Įrankis automatiškai generuoja diagramas ir grafikus, pritaikytus jūsų duomenims, todėl "Piktochart" yra vienas geriausių pasirinkimų su duomenimis dirbantiems specialistams.
 3. Prekės ženklo kūrimas naudojant "Piktochart" yra gana paprastas. Galite įkelti savo prekės ženklo logotipą, o įrankis užfiksuos jūsų prekės ženklo spalvas ir šriftus visiems būsimiems projektams.
 4. Naudojant "Piktochart" labai lengva bendradarbiauti su komandomis ir greitai parengti dizainą.
 5. "Piktochart" skirta įvairių pramonės šakų specialistams, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros, rinkodaros, finansų ir žmogiškųjų išteklių. Jie taip pat turi kainų planus švietimo ir ne pelno organizacijoms.

Trūkumai

 1. Pradedančiajam dizaineriui "Piktochart" gali būti sudėtinga mokytis, nes įrankyje yra labai daug parinkčių. Iš pradžių kurti pasirinktinę grafiką nuo nulio gali atrodyti sudėtinga, nors pradėjus dažniau naudoti įrankį, jį lengva perprasti.
 1. Nors "Piktochart" turi didžiulę iliustracijų biblioteką, nėra galimybės prašyti iliustracijų, kurių nėra jų bibliotekoje.
 1. "Piktochart" kaina yra didesnė. Jei esate fizinis asmuo arba pradedančioji įmonė, norinti skelbti daugiau infografikų, galite ieškoti "Piktochart" alternatyvų, kurios yra nemokamos ir prieinamesnės.

Išvada

Štai ir visa išsami "Piktochart" ir Mind the Graph projektavimo įrankių apžvalga. Stengėmės, kad palyginimas būtų kuo objektyvesnis ir autentiškesnis, kad gautumėte 360 laipsnių vaizdą apie abiejų šių puikių įrankių privalumus ir trūkumus.

Jei ieškote projektavimo įrankio, kuris yra viena geriausių "Piktochart" alternatyvų, turite pasirinkti Mind the Graph. Mind the Graph pasitiki tyrėjai ir mokslininkai iš daugiau nei 100 geriausių akademinių, švietimo ir pramonės institucijų.

Mind the Graph pro versija prasideda nuo $5 per mėnesį, kuri yra labai prieinama, palyginti su "Piktochart" versija, kuri prasideda nuo $29 per mėnesį.

Naudodamiesi Mind the Graph galite susipažinti su išskirtiniu moksliniu turiniu, kurį itin retai galima rasti internete. Turėtumėte būtinai išbandyti Mind the Graph nemokamą versiją, kad įsitikintumėte, ar įrankis atitinka jūsų reikalavimus ir projektavimo tikslus.

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai