Kartais gaunu mokslininkų, inžinierių, mokytojų ir kitų specialistų laiškų, kuriuose rašoma: Man patinka Mind the Graph, bet jis skirtas tik mokslininkams. Iš tiesų tai dažna klaida. Iš pradžių daugiausia dėmesio skyrėme biologinėms ir medicininėms iliustracijoms, tačiau augame ir norime įgalinti mokslininkus kurti infografikas ne tik gyvybės mokslų srityje. Mind the Graph yra internetinė infografikų kūrėja visiems mokslininkams.

Todėl pridėjome daug inžinerijos, žemės ūkio, astronomijos, agronomijos, geologijos, geografijos, žmogaus mokslų, kompiuterijos, archeologijos, fizikos ir kitų sričių iliustracijų. Pažvelkite į šį naujų iliustracijų pasirinkimą:

post_archeologija

mineralogija

post_geologija

astronomija

post_education

 

Norite daugiau savo mokslo srities iliustracijų? Taip, galite. 

Mind the Graph: mokslininkams skirta infografikų kūrimo programa. Įtrauktos visos mokslo sritys. 

 

Be to, pagal poreikį kuriame naujas iliustracijas. Tai reiškia, kad prenumeratoriai gali užsakyti naujas iliustracijas, kurios tampa prieinamos praėjus kelioms dienoms po užsakymo. Jei manote, kad jūsų sričiai reikia daugiau iliustracijų, tiesiog parašykite mums contact@mindthegraph.com.

Be to, nedvejodami susisiekite su mumis ir atsiųskite savo atsiliepimus. Kokia yra jūsų mokslo sritis? Kokių iliustracijų jums trūksta? Ar turite mėgstamiausią iliustraciją? Norime išgirsti jūsų nuomonę.

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai