Niekedy dostávam e-maily od vedcov, inžinierov, učiteľov a iných odborníkov, v ktorých píšu: Milujem Mind the Graph, ale je len pre vedcov. To je skutočne častý omyl. Spočiatku sme sa zameriavali na biologické a lekárske ilustrácie, ale rozrastáme sa a chceme umožniť vedcom vytvárať infografiky aj mimo prírodných vied. Mind the Graph je online tvorca infografiky pre všetkých vedcov.

Preto sme pridali mnoho ilustrácií z oblasti strojárstva, poľnohospodárstva, astronómie, agronómie, geológie, geografie, humanitných vied, informatiky, archeológie, fyziky a ďalších. Pozrite si tento výber nových ilustrácií:

post_archeológia

mineralógia

post_geológia

astronómia

post_education

 

Chcete viac ilustrácií z vašej vednej oblasti? Áno, môžete. 

Mind the Graph: Tvorca infografiky pre vedcov. Zahŕňa všetky vedecké oblasti. 

 

Okrem toho vytvárame nové ilustrácie na požiadanie. To znamená, že predplatitelia si môžu vyžiadať nové ilustrácie, ktoré budú k dispozícii niekoľko dní po vyžiadaní. Ak si myslíte, že vaša oblasť potrebuje viac ilustrácií, stačí nám napísať na contact@mindthegraph.com.

Neváhajte nás tiež kontaktovať a poslať nám svoju spätnú väzbu. Aký je váš vedný odbor? Aké ilustrácie vám chýbajú? Máte obľúbenú ilustráciu? Chceme sa o vás dozvedieť.

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny