Občas dostávám e-maily od vědců, inženýrů, učitelů a dalších odborníků, kteří říkají: ale je jen pro vědce zabývající se životem. To je skutečně častý omyl. Zpočátku jsme se zaměřovali na biologické a lékařské ilustrace, ale rosteme a chceme umožnit vědcům vytvářet infografiky i mimo oblast přírodních věd. Mind the Graph je online tvůrce infografik pro všechny vědce.

Proto jsme přidali mnoho ilustrací z oblasti strojírenství, zemědělství, astronomie, agronomie, geologie, geografie, humanitních věd, informatiky, archeologie, fyziky a dalších. Podívejte se na tento výběr nových ilustrací:

post_archeologie

mineralogie

post_geologie

astronomie

post_education

 

Chcete více ilustrací z vašeho vědního oboru? Ano, můžete. 

Mind the Graph: Tvorba infografik pro vědce. Zahrnuje všechny vědecké obory. 

 

Kromě toho vytváříme nové ilustrace na zakázku. To znamená, že předplatitelé si mohou vyžádat nové ilustrace, které jsou k dispozici několik dní po vyžádání. Pokud si myslíte, že váš obor potřebuje více ilustrací, stačí nám napsat na contact@mindthegraph.com.

Neváhejte nás také kontaktovat a poslat nám svou zpětnou vazbu. Jaký je váš vědní obor? Jaké ilustrace vám chybí? Máte nějakou oblíbenou ilustraci? Rádi bychom od vás slyšeli.

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony