Jaký je první nástroj, který vás napadne, když potřebujete sestavit prezentaci? Nebo plakát? Nebo údaj pro váš článek? Pravděpodobně Power Point nebo Paintbrush. Pokud máte štěstí, možná znáte někoho, kdo trochu rozumí Photoshopu. Mám pravdu?

Tyto tři možnosti jsou mezi vědci nejoblíbenější. Pokud se však zeptám každého vědec zda jsou s používáním těchto nástrojů spokojeni, je vysoká šance, že odpověď bude "ne".

Pokud použití programů Power Point, Paintbrush a dalších není pro žáka uspokojivé vědecký světě, proč ho používáme? Odpověď je jednoduchá. Nemáme nástroj zaměřený na plnění vědeckých požadavků.

Sníme o dni, kdy budeme mít nástroj specializovaný na vědeckou poptávku. Jinými slovy, sníme o věda infografika výrobce.

Jakmile budeme mít rukopis většinou napsané, musíme začít přemýšlet o tom, jak je prezentovat. Prezentace může být určena pro seminář, přednášku konference nebo výbor, na tom nezáleží, v tomto bodě se vědecká komunita dělí na dvě části:

  • Vědci, kteří rádi přemýšlejí o designu svých prezentací a pečlivě dbají na každý jejich aspekt.
  • Vědci, které neuspokojuje přemýšlení o uspořádání a chtějí jen něco jednoduchého a snadného.

 

Když máte mluvit o vlastní práci, jste z ní obvykle nadšeni a chcete se s ní pochlubit. Mnozí z nás však nejsou dostatečně rozumní, aby dokázali prezentaci dobře připravit.

Myšlenka Mind the Graph je být tvůrcem vědeckých infografik, o kterých všichni sníme. V Mind the Graph také cítíme frustraci z hodinového prohlížení obrázků Google Images, aniž bychom našli ilustraci, kterou potřebujeme. Chápeme také, že používání platforem, které nebyly vytvořeny na míru vědeckým výzkumům, stojí v cestě vědě. komunikace.

Tvůrce vědeckých infografik si klade za cíl pomáhat výzkumníkům. Jeho cílem je jednoduše zlepšit komunikaci o vědě. Kromě toho zabraňuje ztrácení času hledáním ilustrací, které nikdy nenajdete na internetu.

tvůrce infografiky

Péče o to, jak vytvořit dobrou prezentaci, také upozorňuje na to, jak zvládáte celou svou práci. výzkum. Pokud předvedete špatnou prezentaci, ostatní si mohou myslet, že jste také špatně vypracovali svůj výzkum.

Mind the Graph, jako tvůrce vědeckých infografik, chce vědcům umožnit vytvářet vědecké infografiky. čísla pro akademické stránky pracuje. Nemusíte být profesionál. Potřebujete jen malou pomoc, abyste získali to, co chcete, tak, jak to chcete.

tvůrce infografiky

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony