Norite, kad jūsų moksliniai tyrimai būtų matomi, bet nežinote kaip? Iš tiesų tai gali būti gana sudėtinga.

I taip pat esu mokslininkė, todėl suprantu, kaip sunkiai sekasi perteikti mokslines išvadas. Visada svajojau apie "Mokslo Facebooką", kuriame galėtume vaizdingiau dalytis rezultatais ir naujais atradimais. Beprotiška? Na, tai ir yra savotiška Mind the Graph idėja.

Gerai, jau žinote, kad "Mind the Graph" nori suteikti mokslininkams daugiau galimybių ir padėti jiems patiems kurti grafines santraukas be jokios profesionalios dizainerių pagalbos.

Nuostabu, bet mūsų platformoje taip pat turite savo profilį. Savo profilyje galite nuspręsti, ar jūsų kūriniai bus vieši, ar privatūs. Čia yra mygtukas, kurį rasite "Mano kūriniai" sesijoje:

Gaukite savo tyrimų matomumą kartu su mumis!

Kūrinius, kuriuos norite skelbti viešai, galite pritaikyti pagal savo pageidavimus, įrašydami pavadinimus, aprašymus ir raktinius žodžius. Tai atlikus, jūsų kūriniai bus automatiškai indeksuojami "Google" ir juos bus galima rasti internete!

Jūs net nežinojote, kad turite profilį Mind the Graph? Nesijaudinkite, paaiškinsiu žingsnis po žingsnio.

1. Eikite į savo profilį ir atnaujinkite asmeninę informaciją

Galite pritaikyti savo nuotrauką ir asmeninę informaciją. Taip kiti mokslininkai galės matyti, kas esate ir ką veikėte Mind the Graph.

Gaukite savo tyrimų matomumą kartu su mumis!

2. Jūsų profilyje bus prieinami tik jūsų vieši kūriniai.

Kiekvieno viešo kūrinio informaciją galite pritaikyti taip, kaip jums patinka! Tačiau įsitikinkite, kad gerai parinkote žodžius savo kūriniui apibūdinti - taip "Google" indeksavimas bus efektyvesnis, o jūs lengviau tapsite matomi.

Gaukite savo tyrimų matomumą kartu su mumis!

 

Gaukite savo tyrimų matomumą kartu su mumis!

3. Jūs esate pasirengę eiti!

Savo profilį galite naudoti bendrinti su kolegomis arba parodyti savo darbą kaip internetinį pristatymą. Nuostabus mūsų turimas pavyzdys yra Zikos viruso grafinė santrauka iš straipsnio "Zikos virusas sutrikdo žmogaus neurosferų ir smegenų organoidų augimą", paskelbtas žurnale "Science Magazine" ir sukurtas Mind the Graph platformoje.

Gaukite savo tyrimų matomumą kartu su mumis!

Gaukite savo tyrimų matomumą kartu su mumis!

Ar jums vis dar šiek tiek sunkiai sekasi kurti savo kūrinius? Ne bėda, turime ką jums padėti.Gaukite savo tyrimų matomumą kartu su mumis!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai