Chcete zviditelnit své výzkum ale nevíte jak? No, skutečně to může být docela složité.

I jsem vědec taky, takže chápu, jak se snažíme komunikovat. vědecký zjištění. Vždycky jsem snil o "vědeckém Facebooku", kde bychom mohli sdílet výsledky a nové poznatky ve větší míře. vizuální způsob. Blázen? No, to je tak trochu myšlenka Mind the Graph.

Dobře, takže už víte, že Mind the Graph chce posílit postavení vědců tím, že jim pomůže vytvářet jejich vlastní grafické abstrakty - bez pomoci profesionálních návrhářů.

Úžasné, ale na naší platformě máte také svůj vlastní profil. Na svém profilu se můžete rozhodnout, zda budou vaše výtvory veřejné, nebo soukromé. Zde je tlačítko, které najdete v relaci "Moje výtvory":

Zviditelněte s námi svůj výzkum!

Výtvory, které chcete zveřejnit, můžete přizpůsobit vložením názvů, popisů a klíčových slov. Poté budou vaše výtvory automaticky indexovány ve službě Google a budou k nalezení na internetu!

Ani jsi nevěděl, že máš profil na Mind the Graph? Nebojte se, vysvětlím vám to krok za krokem.

1. Přejděte do svého profilu a aktualizujte své osobní údaje

Můžete si přizpůsobit vlastní obrázek a osobní údaje. Ostatní vědci tak mohou vidět, kdo jste a co jste dělali v Mind the Graph.

Zviditelněte s námi svůj výzkum!

2. Na vašem profilu budou k dispozici pouze vaše veřejné výtvory.

U každého veřejného výtvoru můžete informace upravit podle svého uvážení! Ujistěte se však, že jste dobře zvolili slova, kterými svůj výtvor popíšete - tak bude indexace v Googlu efektivnější a snáze se zviditelníte.

Zviditelněte s námi svůj výzkum!

 

Zviditelněte s námi svůj výzkum!

3. Jste připraveni vyrazit!

Svůj profil můžete použít ke sdílení s kolegy nebo k prezentaci své práce online. Stránka úžasné příkladem, který máme, je Virus Zika grafický abstrakt z článku "Virus Zika narušuje růst lidských neurospheres a mozkových organoidů" publikovaný v časopise Věda Časopis a vyrobeno na platformě Mind the Graph.

Zviditelněte s námi svůj výzkum!

Zviditelněte s námi svůj výzkum!

Stále se trochu potýkáte s tvorbou vlastních výtvorů? To nevadí, máme pro vás něco, co vám pomůže.Zviditelněte s námi svůj výzkum!

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony