Žurnalai vis dažniau prašo pateikti grafinę santrauką. Tačiau kodėl tai tampa taip svarbu?

Taip atsitinka todėl, kad grafinės santraukos yra būdas perteikti informaciją suprantamai, prieinamai ir puikiai tinka tyrimui, nes yra ne tik santrauka, bet ir būdas įsiminti patį tyrimą. 

Kitaip tariant, šiandien grafinės santraukos yra būtinos mokslininkams ir jų leidiniams. Ir šios grafinės santraukos gali būti daromos įvairiais būdais. Štai keletas pavyzdžių:

grafinis abstraktasgrafinė abstrakcija marie curiegrafinis abstraktus mėlynas

Čia, ant Mind the Graph, turime daug šablonų, kuriuos galite naudoti savo leidiniui. Tačiau mūsų platformoje galite susikurti ir savo grafinę abstrakciją. Taigi, išskyrėme 5 patarimus, kurie padės jums šią akimirką:

 

ORGANIZACIJA

Sutvarkykite informaciją, kurią norite įtraukti. Į ją netilps visi jūsų tyrimai, nepamirškite, kad tai santrauka! Taigi sudėkite svarbiausius dalykus ir savo tyrimo tikslus.

 

SHAPES

Ieškokite būdo, kuris būtų tinkamiausias jūsų paieškai. Kai kalbame apie grafinę santrauką, galime dirbti su grafika, iliustracijomis, plakatu... Būdų daug, todėl svarbu išsiaiškinti, kokia forma jūsų darbui tinkamiausia.

 

SPACE

Nėra jokios prasmės norėti įdėti visus rašytinius tyrimus, o ne visus reikalingus vaizdus! Nepamirškite, kad informaciją tvarkykite ir savo grafinę santrauką kurkite su erdvėmis, kurios palengvina skaitymą.

 

SPALVOS

Nesumaišykite! Pasirinkite spalvas pagal savo temą, bet būkite atsargūs, kad jos nebūtų per stiprios ar per daug mišrios. Tai taip pat trukdo suprasti informaciją.

 

JŪSŲ TYRIMAS

Be baimės! Svarbiausias dalykas, kurį reikia prisiminti kuriant grafinę santrauką, yra tai, kad tyrimas priklauso jums! Kitaip tariant, niekas apie jį nežino daugiau nei jūs!

 

Žinome, kad pasinaudoję šiais patarimais pasieksite gerų rezultatų ir padidinsite tikimybę būti priimtam į daugelį žurnalų!

 

Jei norite pagalbos, galite  galite mumis pasikliauti!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai