Co když vám řeknu, že existuje nástroj s názvem LabCollector, který vám jako výzkumníkovi může výrazně usnadnit život? Věřili byste mi? Pokud vás to zajímá, ale potřebujete o tomto nástroji trochu více informací, přečtěte si tento článek:

Každý výzkumník ví, jak se nám počítač může zaneřádit všemi daty a náčrty, které si naskládáme. Možná jste velmi organizovaný výzkumník, ale věřím, že většina z nás taková není.

LabCollector změní váš životní styl výzkumníka

Nejen, kolik počítačů používáme k získání všech potřebných dat? Pravděpodobně počítač v laboratoři, počítač v knihovně a náš počítač. Máme štěstí, že máme pendrive a externí HD.

Trochu chaotičtější, někdy nás přepadne vlna smůly a počítač se porouchá, že? Představte si, že přijdeme o všechno, co se nám podařilo nashromáždit pro náš výzkum...

Život výzkumného pracovníka je velmi nestabilní. Existuje příliš mnoho proměnných, které nám mohou stát v cestě k dokončení výzkumu. Nejen, že musíme neustále sdílet data, která máme k dispozici, se spoluautory, poradcem atd.

Jsme tak zvyklí ztrácet čas se vším tím datovým nepořádkem, že se nikdy nepozastavíme nad tím, jak by byl život jednodušší, kdybychom měli správný nástroj na organizaci věcí.

Někteří lidé si dali pauzu a přemýšleli o tom. Ti vytvořili nástroj s názvem LabCollector.

"LabCollector je komplexní platforma pro správu laboratoří, která poskytuje nejlepší poměr kvality a ceny na trhu."

Myšlenkou LabCollectoru je poskytnout snadno dostupný inventář komukoli ve vaší laboratoři. Informace lze vyhledávat a snadno tisknout nebo exportovat. Můžete tak komunikovat a spolupracovat se svým týmem, trávit méně času rutinními úkoly a více času věnovat vědě.

LabCollector změní váš životní styl výzkumníka

V poslední době se objevují nové nápady, jak zlepšit život výzkumného pracovníka a vědu jako takovou. Dalšími příklady jsou Overleaf, Vnější difúze, platformy pro předtiskovou přípravu a samozřejmě, Mind the Graph.

Nadchla vás informace o LabCollectoru? Tak se přijměte, protože partnerství mezi společnostmi Mind the Graph a LabCollector právě probíhá! Nyní můžete využívat krásné infografiky, které jste vytvořili v Mind The Graph, pomocí elektronického laboratorního zápisníku Lab Collector!

 

LabCollector změní váš životní styl výzkumníka

. Elektronický laboratorní zápisník (ELN), umožňuje vyhledávat a dokumentovat experimenty. Tímto způsobem mohou vedoucí laboratoří efektivněji řídit a sledovat aktuální projekty v laboratoři., které jsou přístupné online a sdílené mezi kolegy. Nejenže anotujete své experimenty, ale také vytváříte kolaborativní síť sdílených zdrojů (sdílení experimentů, protokolů, reagencií a spotřebního materiálu, buněčných linií, primerů atd.) a pomocí inventáře LabCollector můžete propojit své vzorky, reagencie, buněčné linie, primery v jejich experimentálním kontextu s ELN.

Takže už žádné hledání nebo volné soubory v Excelu, můžete snadno zjistit, kde jsou, a můžete najít a zopakovat experiment, například pro revizi práce nebo pro jiný projekt.

Vzhledem k tomu, že přijatá rozhodnutí jsou založena na laboratorních informacích, může vám spolehlivý systém, který slouží jako úložiště laboratorních informací, umožnit lepší a rychlejší rozhodování a spolu s infografikou Mind The Graph můžete svým spolupracovníkům i sobě poskytnout silné vizuální resumé o vašem experimentu a jeho dopadu.

Jste připraveni začít tento zážitek?LabCollector změní váš životní styl výzkumníka

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony