Co jeśli powiem ci, że istnieje narzędzie o nazwie LabCollector które mogą znacznie ułatwić życie badacza? Uwierzyłbyś mi? Jeśli jesteś zainteresowany, ale potrzebujesz trochę więcej informacji na temat tego narzędzia, przeczytaj to:

Każdy badacz wie, jak nieuporządkowany może być nasz komputer ze wszystkimi danymi i szkicami, które gromadzimy. Możesz być bardzo zorganizowanym badaczem, ale wierzę, że większość z nas nie jest.

LabCollector zmieni Twój styl życia badacza

Nie tylko, ile komputerów używamy, aby uzyskać wszystkie potrzebne nam dane? Prawdopodobnie komputer laboratoryjny, komputer biblioteczny i nasz. Mamy szczęście, że mamy pendrivy i zewnętrzne dyski twarde.

Robi się trochę bardziej chaotycznie, czasami wpadamy w falę pecha i nasz komputer się psuje, prawda? Wyobraźmy sobie utratę wszystkiego, co udało nam się zebrać do naszych badań...

Życie badacza jest bardzo niestabilne. Jest ich zbyt wiele zmienne które mogą stanąć nam na drodze do ukończenia naszych badania. Nie tylko nieustannie musimy dzielić się posiadanymi danymi z naszymi współautorami, doradcami itp.

Jesteśmy tak przyzwyczajeni do marnowania czasu na cały ten bałagan danych, że nigdy nie zastanawiamy się nad tym, jak życie byłoby łatwiejsze dzięki odpowiedniemu narzędziu do organizowania rzeczy.

Cóż, niektórzy ludzie zrobili sobie przerwę i pomyśleli o tym. Ludzie ci stworzyli narzędzie o nazwie LabCollector.

"LabCollector to kompleksowa platforma do zarządzania laboratorium, zapewniająca najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku".

Ideą LabCollector jest zapewnienie łatwo dostępnego spisu dla każdego w laboratorium. Informacje można przeszukiwać i łatwo drukować lub eksportować. W ten sposób możesz komunikować się i współpracować ze swoim zespołem, poświęcając mniej czasu na rutynowe zadania, a więcej na nauka.

LabCollector zmieni Twój styl życia badacza

Ostatnio pojawiają się nowe pomysły na to, jak poprawić życie naukowca i samą naukę. Inne przykłady to Na odwrocie, Dyfuzja zewnętrzna, platformy preprintów i oczywiście, Mind the Graph.

Czy byłeś podekscytowany, gdy dowiedziałeś się o LabCollector? Więc, ogarnij się, ponieważ partnerstwo między Mind the Graph i LabCollector! Teraz możesz korzystać z pięknych infografik stworzonych w Mind The Graph za pomocą Lab Collector Electronic Lab Notebook!

 

LabCollector zmieni Twój styl życia badacza

An Elektroniczny notatnik laboratoryjny (ELN)umożliwia wyszukiwanie i dokumentowanie eksperymentów. W ten sposób kierownicy laboratoriów mogą bardziej efektywne zarządzanie i śledzenie bieżących projektów w laboratoriumktóre są dostępne online i udostępniane współpracownikom. Dzięki LabCollector możesz nie tylko dodawać adnotacje do swoich eksperymentów, ale także budować wspólną sieć współdzielonych zasobów (udostępnianie eksperymentów, protokołów, odczynników i materiałów eksploatacyjnych, linii komórkowych, starterów itp. kontekst z ELN.

Dzięki temu nie trzeba już przeszukiwać ani gubić plików Excel, można je łatwo znaleźć i powtórzyć eksperyment, na przykład w celu poprawienia pracy lub innego projektu.

Ponieważ podejmowane decyzje opierają się na informacjach laboratoryjnych, posiadanie niezawodnego systemu służącego jako repozytorium informacji laboratoryjnych może umożliwić podejmowanie lepszych i szybszych decyzji, a wraz z infografikami Mind The Graph można dostarczyć potężne informacje. wizualny wznów dla swoich współpracowników i dla siebie o swoim eksperymencie i jego wpływie.

Gotowy do rozpoczęcia tego doświadczenia?LabCollector zmieni Twój styl życia badacza

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony