Отже, 3 березня - це день Пі плюс день народження Ейнштейна! Веб-сайти, блоги, соціальні мережі просто шаленіють від цього і не можуть припинити створювати дуже креативний контент.

Тому, щоб відсвяткувати цей день, ми в Mind the Graph вирішили зробити комбінацію того, що, на нашу думку, є найкрутішим контентом про цей день.

Починаймо!

Найгарячіші нові π для святкування Дня Пі

Scientific American - це про те, як насправді навчитися чомусь на День Пі. Що, якби ви могли святкувати День Пі у будь-який день березня? Очевидно, можна, але це не буде День Пі плюс день народження Ейнштейна.

З Днем Пі та днем народження Ейнштейна, ботаніки!

"Знову День Пі! Раніше я відчував себе глибокий розрив Я вітаю всіх з цим святом, але за роки, що минули відтоді, як я почав писати про математику, я неохоче почав цінувати його як можливість вивчати або писати про математику, якої я б не мав в іншому випадку. Я впевнена, що ви можете знайти пиріг, який можна з'їсти, або конкурс читців, в якому можна взяти участь, але я думаю, що кращий спосіб відсвяткувати константу кола - це дізнатися щось нове." Евелін Ламб

 

Речі, які допоможуть вам відсвяткувати День Пі

Видання Popular Science придумало новий хештег, щоб відсвяткувати День Пі та день народження Альберта Ейнштейна: #PeinsteinDay. А також склав список крутих речей, які допоможуть вам відсвяткувати!

З Днем Пі та днем народження Ейнштейна, ботаніки!

"Сьогодні, друзі, день Пі. Це також день народження Альберта Ейнштейна. За всіма ознаками, це чудовий день для того, щоб бути ботаніком". Біллі Кедден

 

День Пі 2017: 5 фактів, які вам потрібно знати

Якщо ви відчуваєте себе трохи розгубленими і не розумієте, що спільного між Днем Пі та Днем народження Ейнштейна, сайт Heavy може вам допомогти.

З Днем Пі та днем народження Ейнштейна, ботаніки!

"Сьогодні День Пі! Ні, це не день святкування пирогів. Ви вже пропустили Національний день пирога 23 січня. 14 березня 2017 року - це свято на честь математичної константи Пі, що позначається грецькою літерою π. Перші три цифри - 3,14, як і сьогоднішня дата". Деніел С. Левін

 

З Днем Пі та днем народження Ейнштейна, бережіть графіки!

З Днем Пі та днем народження Ейнштейна, ботаніки!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони