Журнали все частіше просять подавати до статті графічну анотацію. Але чому це стає таким важливим?

Це відбувається тому, що графічні реферати є способом комунікації з високим рівнем розуміння, доступності та є чудовим для дослідження, будучи на додаток до резюме, способом запам'ятати саме дослідження. 

Іншими словами, сьогодні графічні реферати є незамінними для науковців та їхніх публікацій. І ця графіка може бути виконана різними способами. Ось кілька прикладів:

графічна анотаціяграфічний абстракт марі кюріграфічний абстрактний синій

Тут, на Mind the Graph, У нас є багато шаблонів, які ви можете використати для своєї публікації. Але ви можете створити власну графічну анотацію на нашій платформі. Отже, ми виділили 5 порад, які допоможуть вам у цьому:

 

ОРГАНІЗАЦІЯ

Організуйте інформацію, яку ви хочете включити. Це не може вмістити все ваше дослідження, пам'ятайте, що це резюме! Отже, викладіть основну інформацію та цілі вашого дослідження.

 

ФОРМИ

Знайдіть спосіб, який має найбільше сенсу для вашого пошуку. Коли ми говоримо про графічний реферат, ми можемо працювати з графікою, ілюстраціями, плакатом... Багато способів, тому важливо з'ясувати, яка форма є найкращою для вашої роботи.

 

ПРОСТІР

Не варто прагнути вмістити все письмове дослідження і не всі необхідні зображення! Пам'ятайте, організуйте інформацію і створіть свій графічний реферат з пробілами, які полегшують читання.

 

КОЛЬОРИ

Не переплутайте! Використовуйте кольори відповідно до вашої теми, але будьте обережні, щоб вони не були занадто насиченими або занадто змішаними. Це також заважає розумінню інформації.

 

ВАШЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Без страху! Найголовніше, що потрібно пам'ятати при створенні графічного реферату - це те, що дослідження є вашим! Іншими словами, ніхто не знає про нього більше, ніж ви!

 

Ми знаємо, що за допомогою цих порад ви зможете досягти хороших результатів і підвищити шанси на публікацію в багатьох журналах!

 

І якщо вам потрібна допомога, ви  можуть розраховувати на нас!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони