Коли ми пишемо статтю, ми хочемо, щоб вона охопила більшу кількість людей, чи не так? Чудовий спосіб досягти цього - інфографіка.

Тому що, коли ми говоримо про інфографіку, ми також можемо говорити про ілюстрації, графічні абстракції, зображення та діаграми. Все це механізми, які допомагають зрозуміти зміст, роблячи його більш дидактичним, простим і швидким.

Людина - істота візуальна, тобто спілкування за допомогою зображень вже є природним і зрозумілим для всіх. Іншими словами, коли ми використовуємо ці інструменти в наших статтях, ми отримаємо щось візуально вражаюче і таке, що запам'ятовується в нашому дослідженні.

Незалежно від того, чи йдеться про біологію, медицину чи навіть філософію, ідея використання інфографіки у ваших публікаціях дійсно може сприяти зростанню кількості переглядів публікації, а також підвищенню її впливу. Подивіться кілька прикладів: 

 

Природні господарі коронавірусу сила інфографіки соціального дистанціювання

 

Інфографіка не обов'язково повинна містити всю інформацію у вашій статті, але вона повинна містити найважливіші моменти разом із зображеннями, які роблять цю інформацію більш дидактичною, як ви можете бачити в наведених вище прикладах. Крім того, інфографіка також допомагають з наступним:

 

ДОСТУПНІСТЬ

Коли ми говоримо про щось доступне, ми маємо на увазі не лише мову, а й інформацію, яку можуть легко зрозуміти інші люди.

 

ПЕРЕКОНЛИВИЙ

Оскільки зображення легше сприймаються і розуміються, ніж текст, вони також допомагають переконувати, тобто допомагають читачеві легше зрозуміти ваші тези.

 

ПАМ'ЯТНА

Інфографіка допомагає вашому дослідженню стати більш яскравим, адже запам'ятати зображення, графічну інформацію, зрештою, трохи легше, ніж запам'ятати багато тексту, чи не так?

 

Отже, як бачите, використання інфографіки, незалежно від її типу, може багато чого додати до вашої статті! Чого ви чекаєте?! Візьміть усі ці поради та створіть свою!

Хочете дізнатися, як створити таку інфографіку?

[Познайомтеся з нашою платформою!]

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони