У цій статті автор використав Mind the Graph для створення інфографіки, яка пояснює психоделічну психотерапію (PAP), нанесену на потрійну вісь психіатричної кризи.

Криза у світі психіатрії з акцентом на фармацевтичну галузь

Едуардо Шенберг (2018) вивчав психотерапію за допомогою психоделіків. Психічні розлади зростають, тоді як розробка нових психіатричних препаратів знижується. Кількість схвалених Управлінням з контролю за продуктами і ліками США нових молекулярних утворень для лікування психічних розладів впала з 13 у 1996 році до одного у 2016 році.

Проблеми, пов'язані з психіатричною діагностикою, випливли на поверхню у 2010 році, коли Рада медичних досліджень Великої Британії опублікувала стратегію психічного здоров'я. Радикальним нововведенням є психоделічна психотерапія (ПДП): професійне вживання кетаміну, МДМА, псилоцибіну, ЛСД та ібогаїну під наглядом лікаря. ПАП може зменшити або навіть усунути проблеми прихильності до ліків і поліпрагмазії.

У дослідженні взяли участь 100 добровольців.

Перевірте оригінал статті тут.

Графічний реферат powered by Mind the Graph

Зроблено з використанням Mind the Graph

У графічному резюме цієї статті ми бачимо психоделічну психотерапію (ПАП), нанесену на тривісну психіатричну кризу.

Піктограма в центрі представляє модель PAP, розташовану всередині трикутника, що проектує три осі сучасної психіатричної кризи: терапія (ВНИЗ)діагностика (ПРАВОРУЧ)та пояснення (ЗЛІВА).

Зовнішнє чорне коло представляє основне концептуальне формулювання для кожної осі в сучасній психіатричній теорії, тобто дисфункції мозку, діагностовані як дискретні категоріальні розлади, що лікуються специфічними препаратами. Внутрішнє біле коло представляє концепції, що підтримуються PAP: психічні травми, діагностовані як багатовимірні спектри, що лікуються цілісно.

Висновки потенційно кидають виклик попереднім дослідженням на цю тему: "PAP підтримує багатовимірні спектри. Однак такі пропозиції, як RDoC, були розкритиковані через їх біомедичний редукціонізм. Психоделічні дослідження визнають концепцію множини та налаштування як вирішальну для отриманих результатів", - каже Шенберг.

Вплив та результативність статей

Ми можемо проаналізувати за допомогою Altmetric дані, які мала ця стаття більше переглядів, ніж 99% всіх інших статей Frontier. Ми також помічаємо більш високі показники в цитуванні, ця стаття мала більше цитувань, ніж 96% всіх статей Frontiers.

альтиметричний
альтиметричний

Відчуваєте натхнення? Почніть створювати власний дизайн прямо зараз!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони