Природа сповнена зачаровуючих закономірностей. Ці закономірності змушують вчених замислитися над тим, як еволюція могла досягти таких специфічних і складних процесів. Тому не дивно, що багато людей присвятили своє життя розуміння закономірностей і знаходження "збігів" у дикій природі.

Одним із таких людей є Рафаель Араухо. Ілюстратор та архітектор з Венесуели, Рафаель присвятив 40 років свого життя тому, щоб малювати візерунки природи від руки. Його інструменти - олівець, циркуль, лінійка та транспортир.

світові закономірності

Малюнки Рафаеля базуються на одному патерні: ПІ. Дізнавшись про золотий перетин, Рафаель побачив, як його геометрична формула проявляється в різних аспектах природи, створюючи прекрасні візерунки. Співвідношення Золотого перетину, що дорівнює 1,618, стало суттю його творчості, а також його ідентичністю як художника. Мета життя Рафаеля - надихати людей і поширювати свою любов до природного середовища.

 

 

 

Роботи Рафаеля нагадують про щось магічне у зовнішніх рисах і поведінці багатьох видів організмів.

Однак, не всі закономірності в природі базуються на числах, співвідношеннях. Натомість, деякі з них базуються на багатьох числах, на багатьох різних комбінаціях. Якщо ми порівнюємо організми в пошуках спільних слідів, ми шукаємо закономірності, залишені еволюцією. Побіжний погляд на дерево життя може виявити еволюційні "збіги", які пов'язують минуле нашої планети з припущеннями щодо майбутнього.візерункиЯкщо подумати про нашу планету, то живі істоти - не єдині, хто підпорядковується закономірностям. Океани дуже чутливі до повітряних течій і магнітного поля Землі. Океанічні течії поєднують у собі кілька закономірностей, які здатні впливати на екологічні системи та клімат нашої планети.

 

У науці ми невпинно шукаємо закономірності, які пояснити кожен аспект нашої планети. Однак іноді варто зробити крок назад і просто помилуватися тим, наскільки прекрасний і чарівний світ навколо нас.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони