Академічні та наукові публікації є важливою частиною академічного дискурсу, і подання статті до журналу є важливим кроком у цьому процесі.

Однак, подання рукопису до журналу може бути складною і важкою процедурою, особливо для осіб, які є новачками у сфері академічних публікацій. Передумови для подання рукопису до журналу можуть сильно відрізнятися залежно від видавництва, журналу та теми дослідження. 

Крім того, процес рецензування може бути суворим, і може знадобитися кілька раундів доопрацювання, перш ніж стаття буде прийнята до публікації.

У цій статті Mind The Graph представить покроковий посібник, який допоможе дослідникам пройти процес подання заявки до журналу, охоплюючи все - від вибору правильного журналу до написання захоплюючого супровідного листа, а також стратегії для покращення успіху.

Що таке подання до журналу?

Процес подання академічного або наукового рукопису для публікації в науковому журналі називається поданням до журналу. Подання рукопису до журналу є важливою частиною процесу наукової публікації, оскільки дозволяє дослідникам ділитися результатами своїх досліджень і розширювати знання у своїй галузі.

Процес подання статті до журналу передбачає підготовку статті відповідно до правил подачі статей, які включають стандарти форматування та цитування. Потім рукопис подається до журналу на розгляд команді експертів у цій галузі, які проходять суворий процес рецензування. 

Процес рецензування включає оцінку якості, оригінальності та значущості дослідження для галузі, а також надання зворотного зв'язку дослідникам, щоб допомогти їм вдосконалити свою роботу. Якщо статтю схвалено до публікації, від дослідників може знадобитися внести зміни, і текст, як правило, копіюється та верстається перед публікацією. 

Переваги подання журналу

Дослідники можуть отримати різні переваги від подання статті до журналу, зокрема:

  • Поширення результатів досліджень: Подання до журналу дає можливість дослідникам поділитися результатами своїх досліджень з ширшою аудиторією, підвищуючи впізнаваність і вплив їхньої роботи. 
  • Валідація досліджень: Процес рецензування, включений у процес подання статті до журналу, сприяє досягненню найвищих стандартів і надійності дослідження, що може допомогти встановити репутацію дослідження та дослідників. 
  • Внесок у знання: Дослідники, які публікуються в журналах, поповнюють колекцію знань у своїй галузі, що може призвести до нових досліджень і вдосконалень. 
  • Професійне зростання: Професійна репутація дослідників покращується, коли вони публікуються в престижних журналах, що може бути враховано при академічному просуванні, прийнятті рішень про перебування на посаді та при працевлаштуванні. 
  • Доступ до фінансування: Дослідники можуть отримати фінансування для майбутніх досліджень, публікуючись у журналах, що доводить їхню здатність проводити високоякісні дослідження, які будуть цікавими для наукової спільноти. 

Кроки для подання дослідження до журналу

З різних причин наявність плану подачі рукопису до публікації є дуже важливою. 

Перш за все, добре продумана стратегія подання статті може підвищити її шанси на схвалення. Дослідники можуть підвищити свої шанси на успіх, ретельно обираючи відповідний журнал і дотримуючись правил подачі. Чіткий план також може допомогти авторам правильно розподіляти свій час, забезпечуючи дотримання дедлайнів і наявність достатнього часу для внесення змін, якщо це необхідно. Він також допомагає дослідникам уникати частих помилок, таких як подання статті до неправильного видання або недотримання вимог до її оформлення.

Щоб зробити вашу процедуру простішою та більш успішною, Mind The Graph розробив цей покроковий посібник:

Крок 1 - Правильний журнал

Виберіть найкращий журнал для вашого дослідження. Оцініть сферу діяльності, читацьку аудиторію та правила публікації журналу. Якщо можливо, спробуйте з'ясувати рівень прийнятності та імпакт-фактор обраного вами журналу, щоб визначити, чи є він життєздатним і чи є найкращою альтернативою для вас. Читати "Посібник з прийняття журналів до публікації" і "Імпакт-фактор наукового журналу: Повний посібник та бенчмаркінг", щоб дізнатися більше.

Крок 2 - Рукопис

Підготуйте рукопис відповідно до публікаційних правил журналу. Переконайтеся, що він відповідає вимогам щодо обсягу, стилю та формату цитування. Читати "Посібник з написання рукопису наукової роботи", щоб переконатися, що ваш рукопис готовий до подачі.

Крок 3 - Супровідний лист

Створіть привабливий супровідний лист, який підкреслить важливість вашого дослідження, пояснить, чому рукопис придатний для публікації, і розкриє будь-які потенційні конфлікти інтересів.

Крок 4 - Подання заявки

Залежно від правил журналу, подайте рукопис або через систему онлайн-заявки, або електронною поштою. Обов'язково перевірте, чи відповідає ваш рукопис вимогам журналу, чи правильно він написаний, і чи додаєте ви до нього всю необхідну документацію. 

Крок 5 - Експертна оцінка

Рукопис буде підданий ретельному процесу рецензування. Придатність рукопису до публікації визначатиме редакція журналу, а якість і достовірність дослідження оцінюватимуть професійні рецензенти. Рецензенти можуть надати пропозиції щодо покращення або взагалі відхилити статтю. Читати "Що таке рецензована стаття і де її можна знайти?"щоб зрозуміти більше.

Крок 6 - Ревізія

Якщо рукопис потребує доопрацювання, внесіть зміни, зазначені рецензентами, і подайте його повторно. Цей процес можна повторювати стільки разів, скільки необхідно, поки робота не буде прийнята до публікації.

Крок 7 - Прийняття

Якщо ваш рукопис буде схвалено до публікації, журнал надішле вам лист про прийняття. Швидко відповідайте на будь-які подальші вимоги журналу, такі як виправлення, коректура або коригування форматування. Перевірте "Редагування та коректура: Важливість, відмінності та поради", щоб дізнатися більше.

Крок 8 - Публікація

Після завершення роботи над рукописом він буде опублікований у друкованому або онлайн форматі, залежно від формату журналу.

Система подачі статей до провідних журналів

Назва журналуСистема подачі заявокРекомендації щодо написання рукописівПроцес експертної оцінкиГрафік публікації
ПриродаПодання рукописів до журналу Nature онлайнДетальні вказівки щодо форматування та структурування рукописуЖурнал Nature використовує метод одностороннього сліпого рецензування, але також пропонує "подвійне сліпе" рецензування для авторів, які вважають, що воно підходить для їхньої статті.4-6 місяців
НаукаСистема відстеження наукового контентуДетальні вказівки щодо форматування та структурування рукописуНаука не визначає, чи буде процедура експертного оцінювання одно- або подвійним сліпим методом3-6 місяців
Медичний журнал Нової АнгліїОнлайн-подання заявки на участь у NEJMДетальні вказівки щодо форматування та структурування рукописуПроцес одноосібного сліпого експертного оцінювання4-6 місяців
CellСистема редакторських менеджерівДетальні вказівки щодо форматування та структурування рукописуПроцес подвійного сліпого експертного оцінювання2-3 місяці
The LancetСистема редакторських менеджерівДетальні вказівки щодо форматування та структурування рукописуПроцес одноосібного сліпого експертного оцінювання2-3 місяці

Понад 70 000 точних наукових даних для посилення вашого впливу

Чи знали ви, що багато журналів, особливо для наукових робіт, вимагають від дослідників додавати до своїх матеріалів рисунки? Рисунки можуть бути чудовим інструментом для покращення впливу вашої наукової роботи та збільшення ваших шансів на публікацію, але лише за умови їх правильного та ефективного використання. Спробуйте Mind the Graph щоб побачити, наскільки просто і ефективно можна додавати цифри до своєї роботи.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони