Цього тижня ми отримали листа від одного з наших користувачів: Привіт! Ось обкладинка наукового журналу, яку я зробив в Mind the Graph!

Ми любимо, коли це відбувається. Кожного разу, коли будь-яке творіння виходить друком, ми хочемо святкувати разом з авторами. Можете собі уявити, як ми раділи обкладинці цього разу!

Ось обкладинка наукового журналу, зроблена д-ром Джеймс Браун, Старший науковий співробітник та почесний науковий викладач у NUI Голуей.

Обкладинка наукового журналу? Використовуйте Mind the Graph James Brown
Циркулюючі нуклеосоми та модифікації нуклеосом як біомаркери раку

Оскільки у нас є власні інтереси у підтримці Mind the Graph, ми попросили Джеймса сказати кілька слів про його досвід роботи на платформі:

"Ми виявили, що Mind the Graph має чудовий набір зображень для використання (і ми сподіваємося, що незабаром їх буде додано ще більше). Зображеннями легко маніпулювати (об'єднувати, обрізати тощо) і вони мають професійну якість, що дійсно додає високоякісних зображень до наших публікацій (замість того, щоб використовувати PowerPoint, як це роблять багато дослідників), як це можна побачити в таких провідних журналах, як Nature і Cell, і все це за розумну ціну, що дозволяє нам, дослідникам, зберігати повний контроль над зображеннями (без необхідності вдаватися до професійних послуг)." Джеймс Браун

Дійсно, ми продовжуємо додавати нові наукові ілюстрації до бібліотеки платформи щотижня. Ми шукаємо те, що може знадобитися науковцям, але більшість наших ілюстрацій - це запити від наших користувачів.

Так, ви можете замовити будь-яку кількість ілюстрацій на Mind the Graph. Насправді, є кілька речей, які ми завжди намагаємося зробити для наших користувачів - натисніть на тему, щоб дізнатися більше про це:

Вам не обов'язково починати з обкладинки наукового журналу, але, можливо, Mind the Graph допоможе вам розповісти про свої дослідження. Як щодо цього?

Якщо вас зацікавила робота Джеймса, ось анотація до його дослідження - це дуже круто!

Сучасні маркери, які дозволяють виявити і класифікувати рак (так звані біомаркери), часто вимагають видалення пухлини у пацієнта. Однак це лише моментальний знімок і не дозволяє відстежувати, що відбувається з пухлиною під час лікування раку. Тут, в Інституті трансляційних досліджень ім. Ламбе (NUI Galway), наш новий захоплюючий напрямок досліджень, який очолює аспірант д-р Пітер МакАнена (за підтримки фонду Breast Cancer Research), включає в себе забір крові у пацієнтів (рідкі біопсії) і вимірювання рівнів спеціальних білків, званих гістонами, які відповідають за ущільнення майже двох метрів ДНК усередині кожної клітини. Попередня робота показала, що коли ракові клітини вбивають хіміотерапевтичними препаратами, ці гістони вивільняються в кров. Вимірювання їхнього рівня в крові може сказати нам, наскільки ефективним є хіміотерапевтичне лікування.
Використання циркулюючих нуклеосом як біомаркерів - це новий захоплюючий напрямок досліджень, який обіцяє забезпечити як раннє виявлення раку, так і потенційний моніторинг відповіді раку на лікування в режимі реального часу. Ми також вивчаємо, як поєднати ці нові біомаркери на основі гістонів з існуючими біомаркерами, щоб підвищити специфічність і чутливість існуючих тестів. Ми сподіваємося, що в майбутньому це призведе до індивідуалізованого лікування на основі прецизійної медицини, щоб кожна пацієнтка отримувала індивідуальне лікування для покращення результатів лікування раку молочної залози.

Готові спробувати Mind the Graph?untitled-creation63724 (2)

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони