Зроблено з використанням Mind the Graph

Пошук правильної теми для дослідження має вирішальне значення для дослідника; ви повинні вибрати тему, в якій ви бачите потенціал для проведення дослідження і отримання цінної, нової інформації, яку можна буде використовувати протягом тривалого періоду часу. Ви хочете вибрати тему для дослідницького проекту, в якому ви бачите можливість отримати фінансування або досягти професійної мети, яку ви, можливо, ставите перед собою.

Пошук ніші важливий для нових дослідників, але це також чудовий підхід для старших дослідників, які змінюють або коригують свій шлях. 

У цій статті Mind The Graph має на меті показати важливість пошуку правильного нішевого дослідження для вашої роботи, а також надати корисні поради.

Що таке ніша в дослідженнях?

Дослідницька ніша - це тема, в якій ви вирішили стати фахівцем у науковій або академічній галузі, проводячи масштабні дослідження, накопичуючи нові результати та впроваджуючи їх протягом значного часу, скажімо, десятиліття. 

Ваше дослідження ніші повинно включати три ключові елементи: вашу пристрасть, ваші навички та можливості в цій галузі. 

Чому так важливо знайти правильне нішеве дослідження?

Знайти нішу може бути так само просто, як вибрати, що досліджувати, і зробити кроки, необхідні для того, щоб втілити свої думки в життя. Знайти правильний і успішна ніша Для довгострокового успіху, з іншого боку, потрібно набагато більше ресурсів, часу, енергії та грошей.

Менші ніші є менш конкурентними, що може збільшити вплив вашого дослідження, оскільки їх не так багато. Однак, отримати значущі дані може бути складно. 

А у великих нішах існує значна конкуренція, оскільки в них є значна кількість даних. Однак через те, що в ніші існує так багато досліджень, ваше дослідження може залишитися непоміченим. 

Отже, ось деякі міркування, які слід врахувати при виборі ніші. Важливість полягає в тому, що вибір правильної ніші дослідження може означати різницю між успіхом і невдачею.

Поради щодо вибору правильної ніші для вашого дослідження

  • Визначте найперспективнішу сферу, яка потребує дослідження, враховуючи ваші інтереси, уподобання та навички.
  • Подумайте про проблеми. Подумавши про все, що потрібно вирішити, ви отримаєте великий список потенційних ніш, з яких можна вибирати. 
  • Спробуйте знайти себе в спеціалізованій ніші, де ви можете створювати важливу нову інформацію і мати найбільший вплив. Якщо ви не можете придумати нічого інноваційного, то, ймовірно, вам варто розглянути іншу нішу.
  • Створіть міцну мережу контактів. Спілкуйтеся з колегами, відвідуйте семінари та наукові презентації, намагайтеся дізнатися якомога більше про загальну сферу, щоб зайняти свою нішу.
  • Оцінити конкурентний ринок; зрозуміти, що робиться і які підходи використовуються.
  • Хоча вам слід уникати переповнених ніш з високою конкуренцією, майте на увазі, що певні ніші можуть залишитися непоміченими, оскільки вони не є важливими.

Не знайшли саме те, що вам потрібно? Ми розробимо його для вас!

Mind The Graph - це інструмент для включення ілюстрацій та інфографіки у вашу роботу для покращення наочності та розуміння. У той час як Mind the Graph надає велику кількість шаблонів, якщо вам потрібен індивідуальний шаблон, ми розробимо його саме для вас, відповідно до ваших потреб!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони