Робоче життя науковця - це не лише "носити лабораторний халат і займатися дослідженнями". Нам також доводиться мати справу з бюрократією, шукати інвестиції, затверджувати дослідницький проект, писати, писати, писати, писати і робити наукові презентації на конференціях, щоб поділитися своїми результатами з іншими вченими.

Mind the Graph - це інструмент для покращення наукової комунікації. Окрім графічних анотацій та інфографіки, ви можете створювати всі свої слайди для презентацій на нашій платформі. Ми дуже пишаємося, коли наші користувачі представляють свої роботи на наукових конгресах, використовуючи нашу платформу. Тож сьогодні я покажу вам приклад наукової презентації з використанням Mind the Graph.

Руї Даніель Предігер доктор філософії та користувач Mind the Graph. Його дослідження в галузі неврології, фармакології та нейродегенеративних захворювань поглибили наукові знання у своїй галузі.

В одному з його дослідженьВін досліджував тимчасову дисоціацію між роллю дорсолатерального стриатуму (ДЛС) і префронтальної кори у виникненні ангедонії та захисної поведінки, пов'язаної з депресією, у щурів, які зазнали двостороннього ураження ДЛС за допомогою 6-OHDA.

Для представлення своїх результатів на наукових конференціях він використовує слайди, створені за допомогою Mind the Graph:

 

Rui-презентація

 

Завжди краще відображати дані за допомогою впорядкованих і красивих слайдів. Зображення є потужним інструментом, який допомагає людям чітко зрозуміти вашу роботу. Нижче ви можете побачити слайди з ілюстраціями графіків та діаграм з даними. Ви можете завантажити свої власні зображення, які відповідають графіку, і використовувати їх разом з ілюстраціями. Подивіться, наскільки чітким і красивим є кінцевий результат:

 

infografico_rui

 

Ви також хочете створювати красиві наукові презентації для академічних конференцій?

 

Створити презентацію за допомогою Mind the Graph дуже просто.

Mind The Graph GIF - знайди та поділися на GIPHY

 

 

Окрім процесу створення, ви також можете презентувати свої роботи безпосередньо з нашої платформи. Просто зайдіть у свій профіль, виберіть твір і натисніть, щоб презентувати.

Створювати кілька слайдів можуть лише підписники. Якщо ви ще не є передплатником Mind the graph, ви можете почати зараз, заплативши лише 9 доларів США.

get_updated

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони