Привернути й утримати увагу дітей та підлітків - завдання не з легких. Але якщо ви вчитель, ви вже знаєте це (дуже добре). Тому я пишу цей пост, щоб допомогти вам з цим завданням. Перед нами, вчителями, стоїть завдання пояснювати природничо-наукову освіту так, щоб викликати цікавість. Отже, давайте розглянемо три способи, як це зробити.

01. Поясніть, як працює науковий метод

Покажіть, що вони також можуть бути науковцями, з цікавістю та запитаннями, замість того, щоб давати їм шаблонні відповіді. Більше того, розмови про науковий метод - це чудова стратегія боротьби з псевдонаукою та фейковими новинами. Зрештою, вони додадуть більше цінності науці.

науковий метод 2

02. Дайте їм оцінку "реальних завдань"

Замість класичних іспитів, ви можете давати їм завдання на кшталт створення рішення реальної проблеми. Запитуйте їх про те, що вони не можуть знайти в гуглі.

03. Використовуйте візуальні ресурси

Візуальні ресурси є потужним інструментом природничо-наукової освіти, адже абстрактні поняття важче зрозуміти. Наукові ілюстрації можуть допомогти вам пояснити абстрактні поняття або такі дрібні речі, як молекули, атоми, клітини чи лусочки. Вони також є більш дружніми, ніж реальні фотографії, тому використовуйте їх як союзника, щоб показати анатомію людини або медичні процедури.

шкала ДНК

Якщо ви хочете прочитати більше про це, перегляньте ці публікації:

Всі ці інфографіки були створені за допомогою Mind the Graph, онлайн-платформи для науковців, викладачів та студентів. У нас є понад вісім тисяч наукових ілюстрацій, доступних для вас. Якщо ви ще не користуєтеся графікою, ви можете спробувати зараз безкоштовно:

зверніть увагу на графічні наукові ілюстрації

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони