Бути візіонером означає набагато більше говорити візуально, ніж ви собі уявляєте. Ви коли-небудь намагалися пояснити нову ідею, не маючи історії? Я можу здатися кумедно.але коли ми намагаємося привнести щось нове або інноваційне, ми вкладаємо це в контекстми пояснюємо це так, щоб впливати на людей навколо нас. Ви коли-небудь помічали це?

Що потрібно, щоб бути візіонером

У науками всі хочемо бути візіонерами. Ми шукаємо відкриттів і переслідуємо питання без відповідей. Однак ми зазвичай забуваємо, що для того, щоб бути візіонерами, нам потрібно мислити візуально.

Еван Сінар працював з кількома компаніями, і це питання не є ексклюзивним для науковців. Здається, кожній людині важко мислити візуально. Але чому так відбувається?

"Здатність візуальний наративу полягає в синтезі та проясненні неоднозначних і складний бізнес-концепції у зрозумілій формі, щоб люди розуміли, що потрібно робити далі" Еван Сінар

Що потрібно, щоб бути візіонером

Справа в тому, що просто говорити чи писати інформацію недостатньо. За словами Евана Сінара, нам також потрібно трансформувати інформацію у всеосяжний і переконливий спосіб. Це означає представляти інформацію візуально - і бути візіонером.

Ось кілька прикладів того, як можна подати інформацію візуально:

Підприємці, бізнесмени, викладачі, дослідники та просто науковці щодня стикаються з великою кількістю нової інформації. Щоб приймати правильні рішення, нам усім потрібно вміти інтерпретувати дані. Візуальна інформація може допомогти - дуже сильно.

У майбутньому ми будемо покладатися на штучний інтелект, який виконуватиме важку роботу за нас. А поки що нам все ще потрібно розібратися з цим самостійно.

Якщо ви хочете зробити перший крок, перейдіть за посиланням нижче:

Джерело https://goo.gl/pvbC9Bвізіонер

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони