Ach ano! Mind the Graph se vrátil z prázdnin a je připraven na rok 2017!

Rok 2016 byl pro Mind the Graph velkým rokem. Spolupracovali s námi úžasní vědci z celého světa, uskutečnili jsme velké obchodní cesty, provedli jsme velké změny v naší platformě, abychom zlepšili zkušenosti našich zákazníků, a v neposlední řadě jsme výrazně rozšířili naši knihovnu ilustrací. Nicméně bez našich úžasných uživatelů bychom to nezvládli.

Každý den dostáváme žádosti a návrhy na nové ilustrace. Věděli jste, že velkou část naší knihovny ilustrací tvoří nápady a potřeby uživatelů?

Vědci se bohužel stále potýkají s nedostatkem vědeckých ilustrací, které by jim pomohly lépe vysvětlit jejich práci. Z tohoto důvodu je velmi důležité, aby naši uživatelé pochopili, že Mind the Graph je tu proto, aby jim pomohl a zlepšil komunikaci o vědě.

V příspěvku "Vědecké ilustrace? Zeptejte se nás!" si můžete prohlédnout několik předchozích žádostí. Zde je několik žádostí nových uživatelů, které se staly ilustrací Mind the Graph!

Pacient na chemoterapiiPřipraveni na rok 2017? Jsme!

Obrázky související s rakovinou tlustého střevaPřipraveni na rok 2017? Jsme!

Model edému tlapky u potkanů Připraveni na rok 2017? Jsme!

ŠkůdciPřipraveni na rok 2017? Jsme!

Transkripce a cyklus sestřihuPřipraveni na rok 2017? Jsme!

Oběhový systém krysPřipraveni na rok 2017? Jsme!

Pásovec se štěňatyPřipraveni na rok 2017? Jsme!

Stále máme velký seznam nových ilustrací, které je třeba vytvořit. Pokud jste uživatelé zdarma a potřebujete ilustrace pro svůj výzkum, přihlaste se k odběru! Klikněte zde.

Pokud jste předplatitelem a nevěděli jste, že si můžete vyžádat nové ilustrace, neztrácejte čas a kontaktujte nás prostřednictvím naší platformy! Klikněte zde.

Rok 2017 bude úžasný. Přineseme mnoho nových aktualizací, které našim uživatelům ještě více zlepší zážitek. Pokud nám chcete pomoci zpětnou vazbou a návrhy, nestyďte se! Rádi přijímáme e-maily od našich uživatelů. Pokud vám unikly naše poslední aktualizace, podívejte se na náš příspěvek "Mind the Graph UPGRADE: Nová platforma! Více funkcí!".

Začněme rok 2017 pořádně rozjet, přátelé vědy!Připraveni na rok 2017? Jsme!

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony