Oh evet! Mind the Graph tatilden döndü ve 2017 için hazır!

2016, Mind the Graph için büyük bir yıl oldu. Biz vardı inanılmaz Dünyanın dört bir yanında bizimle işbirliği yapan bilim insanları; büyük iş seyahatleri; müşterilerimizin deneyimini iyileştirmek için platformumuzda büyük değişiklikler; ve - son olarak - illüstrasyon kütüphanemizi büyük ölçüde genişlettik. Yine de, muhteşem kullanıcılarımız olmadan bunu başaramazdık.

Her gün yeni illüstrasyonlar için talep ve öneriler alıyoruz. İllüstrasyon kütüphanemizin büyük bir kısmının kullanıcıların fikir ve ihtiyaçlarından oluştuğunu biliyor muydunuz?

Ne yazık ki bilim insanları hala bilimsel çalışmalarını daha iyi açıklamalarına yardımcı olacak illüstrasyonlar. Bu nedenle, kullanıcılarımızın Mind the Graph'nin yardım etmek ve geliştirmek için burada olduğunu anlamaları çok önemlidir Bilim iletişim onlarla birlikte.

Yazıda "Bilimsel illüstrasyonlar mı? Bize sorun!" önceki isteklerden birkaçını görebilirsiniz. İşte Mind the Graph illüstrasyonları haline gelen bazı yeni kullanıcı istekleri!

Kemoterapi hastası2017 için hazır mısınız? Biz hazırız!

Kolon kanseri ile ilgili görüntüler2017 için hazır mısınız? Biz hazırız!

Sıçanlarda pençe ödemi modeli 2017 için hazır mısınız? Biz hazırız!

Haşereler2017 için hazır mısınız? Biz hazırız!

Transkripsiyon ve splicing döngüsü2017 için hazır mısınız? Biz hazırız!

Sıçan dolaşım sistemi2017 için hazır mısınız? Biz hazırız!

Yavru köpekli armadillo2017 için hazır mısınız? Biz hazırız!

Hâlâ hazırlamamız gereken büyük bir yeni illüstrasyon listemiz var. Ücretsiz bir kullanıcıysanız ve illüstrasyonlara ihtiyacınız varsa araştırma, şimdi abone olun! Buraya tıklayın.

Eğer bir aboneyseniz ve yeni illüstrasyonlar talep edebileceğinizi bilmiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeyin ve platformumuz üzerinden bizimle iletişime geçin! Buraya tıklayın.

2017 muhteşem bir yıl olacak. Kullanıcılarımızın deneyimini daha da iyi hale getirmek için birçok yeni güncellememiz olacak. Geri bildirimleriniz ve önerilerinizle bize yardımcı olmak istiyorsanız, çekinmeyin! Kullanıcılarımızdan e-posta almayı seviyoruz. Yaptığımız son güncellemeleri kaçırdıysanız, yazımıza göz atın "Mind the Graph YÜKSELTME: Yeni platform! Daha fazla özellik!".

2017'ye sallanarak başlayalım, bilim insanları!2017 için hazır mısınız? Biz hazırız!

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar