O taip! Mind the Graph sugrįžo po atostogų ir yra pasiruošęs 2017 metams!

2016-ieji buvo svarbūs Mind the Graph metai. Su mumis bendradarbiavo nuostabūs mokslininkai iš viso pasaulio, vyko didelės verslo kelionės, mūsų platformoje įvyko didžiuliai pokyčiai, kuriais siekiama pagerinti klientų patirtį, ir, galiausiai, bet ne mažiau svarbu, labai išplėtėme savo iliustracijų biblioteką. Vis dėlto nebūtume to padarę be savo nuostabių naudotojų.

Kasdien gauname prašymų ir pasiūlymų dėl naujų iliustracijų. Ar žinojote, kad didžioji mūsų iliustracijų bibliotekos dalis yra sudaryta iš naudotojų idėjų ir poreikių?

Deja, mokslininkai vis dar susiduria su problema, kad trūksta mokslinių iliustracijų, kurios padėtų jiems geriau paaiškinti savo darbą. Todėl labai svarbu, kad mūsų naudotojai suprastų, jog Mind the Graph yra čia tam, kad jiems padėtų ir kartu su jais pagerintų mokslinę komunikaciją.

Pranešime "Mokslinės iliustracijos? Klauskite mūsų!" galite pamatyti keletą ankstesnių užklausų. Štai keletas naujų vartotojų prašymų, kurie tapo Mind the Graph iliustracijomis!

Chemoterapija sergantis pacientasPasirengę 2017 m.? Esame!

Su storosios žarnos vėžiu susiję vaizdaiPasirengę 2017 m.? Esame!

Žiurkių snukio edemos modelis Pasirengę 2017 m.? Esame!

KenkėjaiPasirengę 2017 m.? Esame!

Transkripcija ir splaisingo ciklasPasirengę 2017 m.? Esame!

Žiurkių kraujotakos sistemaPasirengę 2017 m.? Esame!

Šarvuotis su šuniukaisPasirengę 2017 m.? Esame!

Vis dar turime didelį naujų iliustracijų sąrašą. Jei esate nemokamas vartotojas ir jums reikia iliustracijų savo tyrimams, užsisakykite dabar! Spauskite čia.

Jei esate prenumeratorius ir nežinojote, kad galite prašyti naujų iliustracijų, negaiškite laiko ir susisiekite su mumis per mūsų platformą! Spauskite čia.

2017-ieji bus nuostabūs metai. Turėsime daug naujų atnaujinimų, kad mūsų naudotojų patirtis būtų dar geresnė. Jei norite mums padėti atsiliepimais ir pasiūlymais, nesikuklinkite! Mums patinka gauti el. laiškus iš savo naudotojų. Jei praleidote paskutinius mūsų atnaujinimus, peržiūrėkite mūsų įrašą "Mind the Graph UPGRADE: nauja platforma! Daugiau funkcijų!".

Mokslo žmonės, pradėkime 2017 m. rokiruotę!Pasirengę 2017 m.? Esame!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai