Привіт! Маємо для вас нові наукові ілюстрації! Щоп'ятниці ми показуємо, що нового з'явилося на графіку, тож ви можете слідкувати за новинами в нашому блозі. Але окрім цих ілюстрацій, на нашій платформі вже є понад вісім тисяч інших.

 

Нові наукові ілюстрації

Euproctis chrysorrhoea

Також відомий як коричневохвоста метелика, родом з Європи, Азії та півночі Африки. Коричневохвоста міль дає одне покоління на рік. Вона має чотири життєві стадії: яйце, личинка, лялечка та імаго. У нас вже є ілюстрації личинок, але цього тижня ми додали зображення імаго.

наукові_ілюстрації_euproctis_chrysorrhoea_зоологія_розум_графік

Нобелівські лауреати 

Томас Ліндаль, Пол Модріч та Азіз Санкар отримали Нобелівську премію з хімії 2015 року спільно "за механістичні дослідження репарації ДНК". У нас також є інші ілюстрації вчених, наприклад, сера Александра Флемінга.

наукові_ілюстрації_лауреатів_нобелівської_премії_про_графіку

Виноград.

Ви коли-небудь чули про енологію? Це наука і дослідження вина та виноробства; відрізняється від виноградарства, сільськогосподарської діяльності з вирощування винограду та збору винограду. Отже, якщо ви енолог або просто любитель вина, перегляньте нашу повну категорію про енологію.

виноград_виноград_наукові_ілюстрації_розуму_графіка

Затемнення Землі та Місяця

Місячне затемнення відбувається, коли Місяць проходить безпосередньо за Землею і потрапляє в її тінь. Але це може статися лише тоді, коли Сонце, Земля і Місяць точно або дуже близько вирівняні, а Земля знаходиться між ними. З іншого боку, сонячне затемнення відбувається, коли Місяць проходить перед Сонцем.


наукові_ілюстрації_геологія_затемнення_місяць_земля_розум_графік

Комахи

Кокцинелли (Coccinellidae) - широко розповсюджена родина маленьких жуків, відомих як сонечка. Однак ентомологи віддають перевагу назвам жуки-сонечка або жуки-сонечка, оскільки ці комахи не класифікуються як справжні жуки.

coccinellidae_ant_insects_mind_the_graph

Бородавочник. 

Бородавочник звичайний (Phacochoerus africanus) - дикий представник родини свинячих (Suidae), що мешкає на луках, у саванах і лісах Африки на південь від Сахари.

warthlog_zoology_mind_the_graph

 

Тучні клітини

Це частина імунної та нейроімунної систем. Вони відіграють важливу роль у розвитку алергії та анафілаксії. Однак тучні клітини також відіграють важливу захисну роль. Вони беруть участь в ангіогенезі, імунній толерантності, захисті від патогенів та функції гематоенцефалічного бар'єру.

щогла_комірка_усвідомлення_графіка

 

Як я можу використовувати ці ілюстрації у своїх публікаціях?

Так. Mind the Graph - це онлайн-платформа, яка дозволяє науковцям створювати привабливі наукові презентації, графічні анотації, інфографіку тощо. Окрім бібліотеки наукових ілюстрацій, ви можете використовувати текст, діаграми, піктограми та завантажувати власні зображення, щоб створити повноцінну презентацію. Ви можете спробувати його безкоштовно або оновити до необмежених можливостей. Більше того, наші ілюстрації базуються на запитах наших підписників. Тож, якщо ви не знайшли потрібну вам ілюстрацію, ви можете замовити її без додаткових витрат.

зверніть увагу на графічні наукові ілюстрації

 

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони