Привіт, сьогодні у мене хороші новини! Як ви вже знаєте, ми надаємо шаблони інфографіки та графічних анотацій, тож вам не потрібно починати з чистого аркуша. Початок створення за допомогою шаблону економить багато часу, чи не так? Також це допомагає, коли у вас немає натхнення для створення нового дизайну. Тож окрім шаблонів інфографіки, тепер у нашій галереї ви можете знайти слайди для презентацій. Тепер набагато легше поєднувати кольори, ілюстрації та різні елементи в презентації.

Як лікар, науковець чи бізнесмен, ви можете знати, що презентації є частиною вашої роботи. Подобається вам це чи ні, але вміння добре спілкуватися - запорука успіху.

Ваші дані заслуговують на професійну та привабливу презентацію

Припини це робити:

tips-scientific-presentation-768x691

І почніть робити це:

tips-scientific-presentation-768x691

Я вже написав підручник, який допоможе вам створювати наукові презентації. Тож перегляньте підручник, оберіть шаблон, який вам найбільше до вподоби, і вперед - показувати свої результати світові!

Ви можете перевірити всі шаблони на Mind the Graphале дозвольте мені дати вам спойлер:

 

giphy (16)

І ще один варіант:

 

giphy (17)

Всі ці ілюстрації, використані в презентаціях, доступні на Mind the Graph. Крім того, це просто натхнення. Якщо ви хочете, ви можете змінити ілюстрації на інші з вашої сфери. Ви готові почати?

зверніть увагу на графічні наукові ілюстрації

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони