Одне з найбільш трендових слів сьогодні - "міждисциплінарність". Чим швидше обертається світ, тим більше потрібно вивчати і пов'язувати між собою різноманітну інформацію. Разом з цим з'являються нові галузі знань і, звичайно ж, майбутні кар'єри.

Що стосується науки, то можна виділити принаймні один новий зв'язок: наукова інформація та комунікація. Цей зв'язок веде до майбутньої наукової кар'єри.

Деякі вчені вже змінюють свої дні в лабораторії на більш творчий спосіб життя.

Майбутня кар'єра в науці
Гіл Коста

Гіл Коста закінчив біологічний факультет, має ступінь доктора філософії в галузі нейронаук і працює дизайнером наукових комунікацій. Наразі Жіль відповідає за дизайн наукової комунікації, розробленої у Фонді Шампалімо, де він опікується всією графікою та дизайном для наукових робіт. Його завдання - передавати наукові знання та сприяти комунікації між дослідниками.

Як дизайнер наукової комунікації, Гіл допомагає вченим виокремлювати дані з їхніх висновків і перетворювати їх на цифри. Гіл каже, що йому доводиться самому проводити невеликі дослідження, бути в курсі подій і шукати посилання, щоб правильно розуміти, чого прагнуть дослідники під час спільної роботи. Крім того, він повинен бути креативним і відкритим до зворотного зв'язку, щоб створити найкращий твір мистецтва.

Багато вчених вже зрозуміли необхідність роботи з науковою комунікацією. Як і Гіл, будь-який науковець, який зацікавлений у дослідженні нових сфер, може спробувати себе в новій кар'єрі.

Якщо ви все ще намагаєтеся зрозуміти, як працює наукова комунікація, прочитайте ці статті:

У Mind the Graph ми також поєднуємо науку та комунікацію. Важливо, щоб науковці мали автономію в цьому процесі, оскільки ми - найкращі люди, які можуть перевести наші дослідження у цифри чи графіки.

Чого ж ти чекаєш? Зробіть перший крок та оберіть одну з майбутніх кар'єр у науці.

Майбутня кар'єра в науці

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони