На етапі підготовки фінальних матеріалів вашої роботи більшість Журнали Cell Press вимагатимуть графічну анотацію. Це може стати перешкодою, якщо ви науковець, а не дизайнер. Нелегко знайти красиві та науково точні ілюстрації клітинних сигнальних шляхів.  Але якщо ви користувач Mind the Graph, не хвилюйтеся, у нас є спеціальні категорії клітинних мембран, біомолекул і біохімії. Таким чином, ви можете легко створити свій графічний реферат або презентацію.

Аннемарі Томпсен написала чудову стаття графічних рефератів у журналах видавництва Cell Press. За словами автора:

Графічна анотація - це однопанельне зображення, призначене для того, щоб дати читачам миттєве уявлення про основні результати вашої статті. Коли на вибір читачів є десятки робіт, цей візуальний компонент привертає увагу аудиторії до вашої статті швидше, ніж письмова анотація. Це зображення має бути лаконічним і легким для читання. Так, щоб читачі могли поглинути основне повідомлення вашої статті з одного погляду.

 

Використання клітинних мембран для демонстрації клітинних сигналів

 

Ви можете використати ілюстрацію клітинної мембрани для створення фону клітини, а потім додати всі канали, рецептори та молекули до свого творіння.

Ми створили відеоурок, який допоможе вам створити графічний реферат з клітинної біології, молекулярної біології та біохімії:

 

 

Ілюстрації клітинних мембран важливі для створення графічної абстракції клітинної сигналізації. На нашій платформі ви знайдете кілька стилів і форматів клітинних мембран. Просто оберіть свій улюблений і починайте творити.

 

блог d

Крім того, якщо ви передплатник, вам не обов'язково починати з білого аркуша, якщо ви не хочете. У нас є графічні шаблони рефератів з клітинної та молекулярної біології. Поглянь. і оберіть свій улюблений.

 

 Якщо ви ще не є користувачем Mind the Graph, ви можете почати сьогодні безкоштовно. Якщо ви вже є безкоштовним користувачем і хочете безлімітний акаунт, у нас є спеціальні ціни для вас.

infographic63724-3

 

 

 

 

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони