Logo Mind The Graph

Máte pochybnosti o našej kampani Season Break?


Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Kampaň Mind the Graph na prerušenie sezóny a odpovede na najčastejšie kladené otázky týkajúce sa tejto akcie.

Ponuka

Na obmedzený čas sa zaregistrujte do plánu Researcher na 3 mesiace, pričom platíte len za 1 - od 75 USD do 29 USD. Zľava 61% na prácu na výskume počas sezónnej prestávky + získanie vlastného avatara.

Vitajte v sezónnej prestávke!

Počas kampane Season Break sa noví predplatitelia môžu pripojiť k plánu Mind the Graph Researcher na 3 mesiace a zaplatiť len 29 USD. To sú tri celé mesiace, počas ktorých môžete využívať všetky prémiové výhody vrátane nové funkcie a nástroje pracovného priestoru. A ešte viac: každý nový predplatiteľ 3-mesačného plánu dostane aj exkluzívny avatar, ktorý si môže prispôsobiť na plagáty, prezentácie a iné vedecké návrhy. Pozrite si, ako funguje ilustrácia avatara v nasledujúcom texte:

Po prvých 3 mesiacoch sa predplatné automaticky obnoví na ďalšie 3 mesiace a bude vám účtovaná bežná cena 36 USD.

3-mesačné predplatné pre výskumníkov

Úžasná ponuka pre individuálnych výskumníkov a akademických pracovníkov, ktorí chcú pracovať na svojom výskume počas prázdnin. Využívajte všetky naše najlepšie výhody spoločne:

 • Plné autorské práva na publikovanie
 • Neobmedzené vedecké ilustrácie
 • Neobmedzené výtvory
 • Neobmedzené nahrávanie externých súborov
 • Neobmedzený počet šablón na spustenie
 • 6 rôznych verzií ilustrácií
 • 5 vlastných ilustrácií mesačne (vy si to želáte, my to navrhneme pre vás)
 • Žiadosť o nové štýly šablón
 • Funkcie diapozitívov a prezentácií
 • Tipy od nášho tímu pre dizajn a infografiku
 • Prioritná zákaznícka podpora

Vlastný avatar

Vlastný avatar je vaša ilustrácia v štýle Mind the Graph. Odoslanie žiadosti o vlastný avatar je naozaj jednoduché. Po prihlásení sa do exkluzívneho 3-mesačného plánu dostanete e-mail, na ktorý odpoviete s niekoľkými informáciami o sebe spolu s aspoň 3 najlepšími fotografiami tváre. 

Potom náš tím ilustrátorov zhromaždí všetky vaše informácie a do 7 pracovných dní vytvorí vašu krásnu ilustráciu v štýle Mind the Graph. Ilustrácia bude k dispozícii v knižnici vášho pracovného priestoru, takže ju môžete jednoducho pretiahnuť do svojich vedeckých návrhov bez námahy.

Zásady ochrany osobných údajov

V prípade akýchkoľvek obáv týkajúcich sa našich zásad ochrany osobných údajov, pozrite si toto prepojenie.


Často kladené otázky

Ako dlho trvá kampaň Season Break?

Kampaň Season Break trvá od 15. júna do 31. júla.

Čo je trojmesačné predplatné pre výskumníkov?

Trojmesačné predplatné pre výskumníkov je plán, v ktorom môžete využívať všetky prémiové výhody Mind the Graph počas 3 mesiacov. Trojmesačné predplatné sa platí štvrťročne (raz za tri mesiace) na vašu kreditnú kartu a po vyúčtovaní môžete nástroj voľne používať ďalšie 3 mesiace.

Ako funguje 3-mesačné predplatné?

Po potvrdení platobných údajov sa z vašej kreditnej karty stiahne špeciálna cena 29 USD. Potom môžete využívať výhody Mind the Graph počas nasledujúcich 3 mesiacov. Po uplynutí prvých 3 mesiacov, predplatné sa automaticky obnoví na ďalšie 3 mesiace a bude vám účtovaná bežná cena 36 USD.

Aký spôsob platby môžem použiť na predplatné?

Môžete si ho predplatiť pomocou kreditnej karty.

Kto môže využiť ponuku Mind the Graph Season Break?

Táto špeciálna ponuka je k dispozícii len pre nových používateľov. Ak ste už predplatiteľom, môžete vykonať aktualizáciu pomocou nášho bežného Cenová stránka.

Môžem zrušiť svoje predplatné? 

Áno, predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Stačí postupujte podľa týchto pokynov alebo sa s nami spojte prostredníctvom contact@mindthegraph.com v prípade akýchkoľvek problémov.

Môžem získať zľavu po skončení trojmesačného predplatného?

Áno, môžete získať zľavu až 100% na predplatné na nasledujúci mesiac, ak sa pripojíte k našej program odporúčania priateľov. Môžete tiež ušetrite 52% svojej investície zvýšením predplatného na ročný plán. To je 12 mesiacov za cenu 8 + 60 vlastných ilustrácií vytvorených na požiadanie ročne. 

Je Mind the Graph dôveryhodná spoločnosť?

Sme ľudia ako vy, neváhajte a zoznámte sa s našimi hodnotami a členmi tímu na špeciálnej stránke, ktorú sme pre vás vytvorili, aby ste nás lepšie spoznali. O nás strana. Taktiež zhromažďujeme všetky naše ohlasy a automaticky vyživujeme túto naozaj skvelú nástennú maľbu, kde môžete skontrolujte, čo o nás hovorí každý používateľ. Konečne sme Cactus Communications (CACTUS) značka, technologická spoločnosť urýchľujúca vedecký pokrok s viac ako 2 500 odborníkmi pracujúcimi pre viac ako 874 000 klientov v 191 krajinách, ktorá má zatiaľ 8 rôznych produktov, ktoré pomáhajú vedcom dosahovať čo najlepšie výsledky. 

Čo sa stane po skončení 3-mesačného predplatného?

Po prvých 3 mesiacoch sa predplatné automaticky obnoví na ďalšie 3 mesiace a bude vám účtovaná bežná cena 36 USD.

sk_SKSlovak