Logo Mind The Graph

Máte pochybnosti o našej ponuke na čierny november?


Zistite všetko potrebné o Kampaň Black November 2022 na Mind the Graph a pozrite si odpovede na najčastejšie kladené otázky týkajúce sa tejto ponuky. 

čierna novembrová kampaň
čierna novembrová kampaň

Black November 2022 je veľmi špeciálna kampaň, ktorú sme pripravili tak, aby Black Friday trval celý mesiac, ale nielen to, vynaložili sme aj veľké úsilie, aby sme priniesli neuveriteľná príležitosť na zľavu pre všetkých vedcov a výskumníkov na podporu ich práce: 95% VYPNUTIE nášho najlepšieho predplatného,. Mesačné predplatné pre výskumníkov. Presne tak, predplatné, ktoré stojí 19 USD mesačne, teraz stojí len 1 USD za prvý mesiac. 

Predplatné pre výskumníkov

Je to jednoducho náš najlepší balík pre individuálnych výskumníkov a akademických pracovníkov, ktorý je k dispozícii na našej platforme a spája všetky naše najlepšie výhody: 

  • Neobmedzené vedecké ilustrácie
  • Neobmedzené výtvory
  • Neobmedzené nahrávanie externých súborov
  • Neobmedzený počet šablón na spustenie
  • 6 rôznych verzií ilustrácií
  • 5 žiadostí o ilustrácie mesačne (Vy žiadate, my navrhujeme pre vás)
  • Žiadosť o nové štýly šablón
  • Funkcia Prezentácie a snímky
  • Tipy a podpora od nášho tímu pre dizajn a infografiku
  • Prioritná zákaznícka podpora

Ako funguje predplatné

Je to úplne jednoduché, vaše predplatné bude stáť len 1 USD na celý mesiac, počnúc dátumom, kedy ste si ho predplatili. Po skončení prvého mesiaca, keď pocítite vplyv kvalitných ilustrácií na vašu autorskú kariéru, môžete jednoducho pokračovať v predplatnom za našu štandardnú cenu, ktorá je stále najlacnejšie na trhu, len 19 USD mesačne. 

Po prvom mesiaci môžete dokonca znížiť cenu predplatného tým, že budete pracovať s našimi Program odporúčaní, čo vám dáva progresívne zľavy na základe malých odporúčacích aktivít, aby ste svojim kolegom a ďalším vedcom priblížili infografiku.

Často kladené otázky

Je Mind the Graph dôveryhodná spoločnosť?

Sme ľudia ako vy, neváhajte a zoznámte sa s našimi hodnotami a členmi tímu na špeciálnej stránke, ktorú sme pre vás vytvorili, aby ste nás lepšie spoznali. O nás strana. Taktiež zhromažďujeme všetky naše ohlasy a automaticky vyživujeme túto naozaj skvelú nástennú maľbu, kde môžete skontrolujte, čo o nás hovorí každý používateľ. Konečne sme Cactus Communications (CACTUS) značka, technologická spoločnosť urýchľujúca vedecký pokrok s viac ako 2 500 odborníkmi pracujúcimi pre viac ako 874 000 klientov v 191 krajinách, ktorá má zatiaľ 8 rôznych produktov, ktoré pomáhajú vedcom dosahovať čo najlepšie výsledky. 

Je predplatné aktívne aj po mesiaci?

Áno, po registrácii v ponuke Black November 2022 bude vaše predplatné automaticky neustále aktívne, môžete ho kedykoľvek zrušiť prístupom k údajom vo svojom profile na Mind the Graph.

Ako môžem požiadať o ilustráciu?

Keď sa zaregistrujete v kampani Black November 2022, stanete sa predplatiteľom Researcher a môžete si každý mesiac vyžiadať až 5 ilustrácií na mieru pre náš tím, čo predstavuje 60 ilustrácií ročne, ktoré len pre vás vytvorí tím seniorských ilustrátorov. Odoslať žiadosť je veľmi jednoduché, stačí postupujte podľa týchto krokov.

sk_SKSlovak