Logo Mind The Graph

Čo je a ako požiadať o vlastný dizajn?


Hľadáte obrázky a ilustrácie na požiadanie na sprostredkovanie vedeckých informácií? ? Mind the Graph vytvára profesionálne a návrhy na mieru pre vaše publikácie. Špecializujeme sa na grafické abstrakty, infografiky a vedecké obrázky, ktoré zostavujú vedci.

Čo je vlastný dizajn?

A Vlastný dizajn je výtvor vytvorený na zákazku odborníkmi na ilustrácie spoločnosti Mind the Graph, ktorý sa dodáva na požiadanie do 10 dní v ľubovoľnom formáte, ktorý potrebujete, ale aj v plne upraviteľnom formáte v pracovnom priestore spoločnosti Mind the Graph, kde môžete ľahko upraviť akýkoľvek detail alebo prispôsobiť svoj vlastný výtvor pre nový projekt alebo použitie.

príklad vlastného dizajnu
Príklad vlastného dizajnu - Vytvoril Mind the Graph

Ako požiadať o vlastný dizajn?

Najprv musíte vybrať typ vytvorenia, o ktorý chcete požiadať, z možností uvedených na táto stránka. Nižšie sú uvedené ponúkané možnosti vlastného dizajnu.


1. Typy vlastného dizajnu

Infografiky / grafické abstrakty

Grafické abstrakty a infografiky na mieru na požiadanie, ktoré môžete predložiť vedeckým časopisom alebo propagovať svoj výskum širšiemu publiku. Vhodné aj pre články, knihy, tlačové správy a sociálne médiá.

graficko-abstraktné

Cena: US$ 200

Návrh prezentácie

Rovnaká vynikajúca kvalita ako pri jednotlivých obrázkoch a profesionálny vizuálny príbeh pridaný k vašej práci. Perfektne sa hodí na prednášky, kurzy a stretnutia.

prezentácia-dizajn

Cena: US$ 600

Farmaceutické infografiky

Infografiky na mieru na požiadanie pre farmaceutický marketing a lekárske vzdelávanie,
vychádzajúc z vedeckej štúdie alebo technického brífingu. Vhodné pre biotechnologické a farmaceutické spoločnosti.

farmaceuticko-infografické

Cena: US$ 1000

Umenie obalu

Jedinečné ocenené návrhy obálok, ktoré sa predkladajú vedeckým časopisom. Na požiadanie je k dispozícii mnoho štýlov umeleckých diel.

obálka-art

Cena: US$ 350


2. Formulár žiadosti

Po výbere najvhodnejšej možnosti pre vašu požiadavku kliknite na tlačidlo pod jej opisom na stránke Stránka s vlastným dizajnom aby boli nasmerované na formulár žiadosti.

custom-design-request-form

Uistite sa, že ste sa podelili o čo najviac podrobností o tom, čo potrebujete, aby bolo možné váš výtvor dodať čo najskôr a predišlo sa tak akejkoľvek nesprávnej interpretácii alebo úpravám.

3. Platobné údaje

Po vyplnení formulára žiadosti na Stránka s vlastným dizajnom budete presmerovaní na posledný krok žiadosti o vytvorenie, v ktorom zadáte platobné údaje.

vlastný dizajn-platobného-formulára


Po vyplnení platobných údajov kliknite na tlačidlo "Dokončiť nákup", čím potvrdíte svoju žiadosť a odošlete ju priamo odbornému tímu pre vedecké ilustrácie. Podrobnosti dostanete aj e-mailom.

Ako dlho trvá dodanie návrhu na mieru?

Priemerný čas dodania je do 10 dní, ale mnohé aspekty môžu prispieť k rýchlejšiemu doručeniu, ako napr:

  • Zdieľajte množstvo referencií vo formulári žiadosti v časti "príloha";
  • Svoj ideálny dizajn podrobne popíšte v časti "detaily";
  • Priložte náčrt očakávaného dizajnu.

Kto môže požiadať o vlastný dizajn?

Každý, kto potrebuje vedecký dizajn vytvorený odborníkmi na vizuálne sprostredkovanie vedeckých tém profesionálnym a efektívnym spôsobom.

Naše výtvory majú mnoho aplikácií, od infografiky na propagáciu vedeckého výskumu až po profesionálne zdravotnícke a farmaceutické návrhy pre spoločnosti, inštitúcie a vedecké spoločnosti.

Ako sa dodáva vlastný dizajn?

Môžete zadať presný formát, ktorý potrebujete, a náš tím vám ho dodá podľa zadania. Svoj návrh dostanete aj prostredníctvom našej platformy na tvorbu, Workspace. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu a získať prístup Moje výtvory. Potom spustite tvorbu a nájdite ikonu "Knižnica" v ľavom menu a nájdete požadovanú tvorbu v plne editovateľnom režime, takže môžete upraviť alebo prispôsobiť akýkoľvek prvok pre mnohé aplikácie.

Ešte stále máte pochybnosti?
Kontaktujte nás prostredníctvom chatu!

sk_SKSlovak