Logo Mind The Graph

Masz wątpliwości co do naszej kampanii Season Break?


Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Kampania przerwania sezonu Mind the Graph oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące promocji.

Oferta

Przez ograniczony czas, zapisz się do Planu Badacza na 3 miesiące płacąc tylko za 1 - od 75 USD do 29 USD. Zniżka 61% na pracę nad badaniami podczas przerwy sezonowej + niestandardowy awatar.

Witamy w przerwie sezonowej!

Podczas kampanii Season Break nowi subskrybenci mogą dołączyć do planu Researcher Mind the Graph na 3 miesiące, płacąc tylko 29 USD. To całe trzy miesiące, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami premium, w tym nowe funkcje i narzędzia przestrzeni roboczej. To nie wszystko: każdy nowy subskrybent planu 3-miesięcznego otrzyma również ekskluzywny awatar do personalizacji plakatów, prezentacji i innych projektów naukowych. Sprawdź, jak działa ilustracja awatara poniżej:

Po pierwszych 3 miesiącach subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona na kolejne 3 miesiące, a użytkownik zostanie obciążony regularną ceną 36 USD.

3-miesięczna subskrypcja dla badaczy

Niesamowita oferta dla indywidualnych badaczy i pracowników akademickich, którzy chcą pracować nad swoimi badaniami w okresie przerwy. Ciesz się wszystkimi naszymi najlepszymi korzyściami:

 • Pełne prawa autorskie do publikacji
 • Nieograniczone ilustracje naukowe
 • Unlimited Creations
 • Nieograniczone przesyłanie plików zewnętrznych
 • Nieograniczona liczba szablonów startowych
 • 6 różnych wersji ilustracji
 • 5 niestandardowych ilustracji miesięcznie (Ty prosisz, my projektujemy dla Ciebie)
 • Poproś o nowe style szablonów
 • Funkcje slajdów i prezentacji
 • Wskazówki od naszego zespołu ds. projektowania i infografik
 • Priorytetowa obsługa klienta

Własny awatar

Niestandardowy awatar to ilustracja przedstawiająca użytkownika w stylu Mind the Graph. Zgłoszenie się po niestandardowy awatar jest naprawdę proste. Po zapisaniu się do ekskluzywnego 3-miesięcznego planu otrzymasz wiadomość e-mail z kilkoma informacjami o sobie oraz co najmniej 3 najlepszymi zdjęciami twarzy. 

Następnie nasz zespół ilustratorów zbierze wszystkie informacje i stworzy piękną ilustrację w stylu Mind the Graph w ciągu 7 dni roboczych. Ilustracja będzie dostępna w bibliotece obszaru roboczego, dzięki czemu można ją łatwo przeciągnąć i upuścić w projektach naukowych.

Polityka prywatności

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących naszej polityki prywatności, sprawdź ten link.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa kampania Season Break?

Kampania Season Break trwa od 15 czerwca do 31 lipca.

Czym jest 3-miesięczna subskrypcja Researcher?

3-miesięczna subskrypcja badacza to plan, w którym można korzystać ze wszystkich korzyści premium Mind the Graph przez 3 miesiące. 3-miesięczna subskrypcja jest opłacana kwartalnie (raz na trzy miesiące) na karcie kredytowej, a po rozliczeniu można swobodnie korzystać z narzędzia przez kolejne 3 miesiące.

Jak działa 3-miesięczna subskrypcja?

Po potwierdzeniu szczegółów płatności specjalna cena 29 USD zostanie pobrana z karty kredytowej. Następnie możesz cieszyć się korzyściami Mind the Graph przez kolejne 3 miesiące. Po pierwszych 3 miesiącach, subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona do 3 kolejnych miesięcy i zostanie naliczona regularna cena 36 USD.

Jakiej metody płatności mogę użyć do subskrypcji?

Subskrypcję można wykupić za pomocą karty kredytowej.

Kto może skorzystać z oferty Season Break Mind the Graph?

Ta oferta specjalna jest dostępna tylko dla nowych użytkowników. Jeśli jesteś już subskrybentem, możesz dokonać aktualizacji, korzystając z naszej zwykłej oferty. strona z cenami.

Czy mogę anulować subskrypcję? 

Tak, subskrypcję można anulować w dowolnym momencie. Tylko Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami lub skontaktować się z nami poprzez contact@mindthegraph.com w razie jakichkolwiek problemów.

Czy mogę uzyskać zniżkę po zakończeniu 3-miesięcznego okresu subskrypcji?

Tak. Możesz uzyskać zniżkę w wysokości do 100% na opłaty za subskrypcję na następny miesiąc, dołączając do naszej oferty. program polecania przyjaciół. Można również oszczędność 52% inwestycji poprzez uaktualnienie subskrypcji do planu rocznego. Oznacza to 12 miesięcy w cenie 8 + 60 niestandardowych ilustracji tworzonych na życzenie rocznie. 

Czy Mind the Graph jest firmą godną zaufania?

Jesteśmy ludźmi takimi jak Ty, nie wahaj się poznać naszych wartości i członków zespołu na specjalnej stronie, którą stworzyliśmy dla Ciebie, abyś mógł nas lepiej poznać. About Us strona. Ponadto zbieramy wszystkie nasze opinie i automatycznie odżywiamy ten naprawdę fajny mural, na którym możesz Sprawdź, co mówią o nas wszyscy użytkownicy. W końcu jesteśmy Cactus Communications (CACTUS) marka, firma technologiczna przyspieszająca postęp naukowy z ponad 2500 ekspertami pracującymi dla ponad 874 000 klientów w 191 krajach, która do tej pory opracowała 8 różnych produktów pomagających naukowcom osiągać najlepsze wyniki. 

Co się stanie po zakończeniu 3-miesięcznej subskrypcji?

Po pierwszych 3 miesiącach subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona na kolejne 3 miesiące, a użytkownik zostanie obciążony regularną ceną 36 USD.

pl_PLPolish