Mind the Graph to potężna i przyjazna dla użytkownika platforma, która pozwala z łatwością tworzyć wspaniałe ilustracje naukowe i streszczenia graficzne. Platforma stale się rozwija, a nowe funkcje i narzędzia są stale dodawane.

Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z Cactus Communications, aby wprowadzić niesamowite nowe funkcje do naszego obszaru roboczego, zapewniając zupełnie nowe wrażenia i jeszcze bardziej spójne dostawy wizualne. Naukowcy, doktoranci i wszyscy inni eksperci związani z nauką mogą teraz tworzyć profesjonalnie wyglądające projekty naukowe w ciągu zaledwie kilku minut z jeszcze większą łatwością i precyzją.

W tym artykule na blogu przyjrzymy się bliżej niektórym z naszych najnowszych wydanych aktualizacji i temu, jak mogą one sprawić, że Twoje wizualizacje będą jeszcze potężniejsze i piękniejsze.

Nowy zasób ikon

W ramach jednej z ostatnich aktualizacji do Mind the Graph dodano nowy zasób ikon. Dzięki ponad 6600 nowym opcjom znalezienie idealnej ikony dla swoich potrzeb jest teraz prostsze niż kiedykolwiek. Nowy zasób ikon obejmuje wszystko, niezależnie od tego, czy potrzebujesz ikony do zilustrowania pewnej idei naukowej, czy po prostu chcesz wizualnie urozmaicić swoje obrazy.

Strzałki i linie dynamiczne

Narzędzie strzałek i dynamicznych linii zostało również ulepszone w Mind the Graph, co jest kolejnym znaczącym postępem. Możesz teraz łączyć i łączyć elementy bardziej efektywnie, tworząc logiczne i przyciągające wzrok przepływy wizualne i infografiki, między innymi. Wyróżnianie się jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki możliwości zmiany rozmiaru, kształtu i koloru linii i strzałek.

Automatyczne listy i tabele

Dostępne jest również automatyczne narzędzie do tworzenia list i tabel. Za pomocą tego narzędzia można szybko i łatwo tworzyć listy i tabele, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek. Twoje dane mogą być stylizowane i formatowane zgodnie z Twoimi potrzebami, dzięki czemu grafika będzie wyglądać na dopracowaną i profesjonalną.

Nowe opcje niestandardowe tekstu

Podkreślaj, wyróżniaj i odpowiednio reprezentuj informacje dzięki nowym opcjom dostosowywania tekstu. Możesz zmienić rozmiar i styl czcionki, a także formatowanie, takie jak pogrubienie, kursywa, podkreślenie, liczba wykładnicza i odstępy między wierszami. Dzięki tym dodatkowym opcjom dostosowanie tekstu i zapewnienie, że wygląda on dokładnie tak, jak chcesz, jest teraz prostsze niż kiedykolwiek.

Nowe modele wykresów

Poziomy wykres słupkowy, poziomy wykres słupkowy skumulowany, wykres półpierścieniowy i wykres kołowy to jedne z nowych typów wykresów zawartych w Mind the Graph. Korzystanie z tych nowych modeli wykresów znacznie ułatwia wyrażanie trudnych idei naukowych i przedstawianie danych.

Pokaż przejrzystość danych za pomocą narzędzia paska błędów

Jako profesjonaliści związani z nauką wiemy, że przejrzystość danych ma kluczowe znaczenie. Oprócz nowych modeli wykresów dodaliśmy również funkcję paska błędów, której można użyć do przedstawienia zmienności danych, a także do wskazania błędu lub niepewności w zgłoszonym pomiarze.

Już teraz możesz wypróbować wszystkie nowe narzędzia i funkcje za darmo

Platforma Mind the Graph jest mocna i łatwa w użyciu, a z każdym dniem staje się coraz lepsza. Tworzenie niesamowitych grafik naukowych i abstraktów graficznych nigdy nie było prostsze dzięki ciągłemu dodawaniu nowych funkcji i narzędzi. Możesz wypróbować wszystkie nowe narzędzia i funkcje za darmo, subskrybując 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Cóż, przestrzeń robocza czeka na Ciebie!

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony